חשיפה: גורמים המזוהים עם החמאס מסיתים ברשת לרצח שוטר

חשיפה בלעדית של אגף המחקר בערבית של תנועת "אם תרצו" על השימוש של גורמים המזוהים עם חמאס להסתה לרצח שוטר שירה במחבל

שתפו:

אגף המחקר בשפה הערבית של תנועת "אם תרצו" חשף בידיעה שפורסמה אתמול בידיעות אחרונות כי בעמוד פעל תפוצה נרחבת ומזוהה עם החמאס מסיתים לרצח בשוטר ישראלי.

דף הפייסבוק הפופולרי, שמזוהה עם ארגון הטרור חמאס פרסם את תמונתו של השוטר שחיסל את אחד המחבלים שדקרו שוטר אחר בהר הבית. בתמונה השוטר הוקף בעיגול, במטרה לסמנו כדי לסגור איתו חשבון ולהביא למותו. בתגובות לפוסט נכתבו מסרי איום והסתה לפגיעה בשוטר.

בכתבה אמר תום ניסני, ראש אגף המחקר בערבית כי "מדובר במקרה חמור ביותר שבו שוטר נמצא תחת איומים על חייו במסגרת תפקידו בהר הבית. הגיע הזמן כי הרשתות הערביות־איסלאמיסטיות המהלכות אימים על שוטרים ועל עולים להר הבית יטופלו במלוא החומרה כמו בכל מקום ריבוני אחר במדינת ישראל. מקומם של המסיתים והמאיימים מאחורי סורג ובריח. הכתובת על הקיר ויש למחוק אותה לפני האסון הבא".

פרסומים אחרונים:

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן