פאנל הניצחון בבני-ברק

פאנל הניצחון התקיים בחמישי האחרון (8.8) בבני-ברק

שתפו:

ביום חמישי (8.8) התקיים פאנל של תכנית הניצחון של תנועת "אם תרצו" לראשונה בעיר בניברק. האירוע נפתח בדקה דומיה לזכרו של חלל צה"ל רבטוראי דביר שורק שנרצח בלילה בין רביעי לחמישי.

בפאנל השתתפו האלוף (במיל') ח"כ עוזי דיין, ח"כ עידית סילמן, אל"מ (במיל') מתן כהנא שהציגו את תפיסתם להתמודדות עם איום החמאס ברצועת עזה וכיצד יש להכריע את הטרור ולחתור לניצחון.

את הפאנל הנחה יו"ר תנועת "אם תרצו" מתן פלג שאמר: “שמחים לראות עוד חברי כנסת ואישי ציבור נרתמים למען רעיון הניצחון. ניצחון יש לעשות עם אויבים מובסים ואני שמח שהבאנו את דבר התכנית החשובה הזו גם לבניברק. אויבי ישראל צריכים לדעת כי ידו הארוכה של צה"ל תשיג אותם תמיד".

באירוע השתתף גם גרג רומן, מנכ"ל פורום המזרח התיכון שסיכם: “מה שתוכלו לעשות ברגע שיודיעו שיוצאים למלחמה הוא לעמוד מול הממשלה ולתת לה כתף לצאת ולנצח. אנחנו צריכים לתת תמיכה בנצחון עד הסוף. הערבים יודעים רק איך להפסיד, בגלל זה יש כיום את מדינת ישראל".

לרגעים נוספים מהפאנל כנסו לשרשור בעמוד הטוויטר הרשמי של תנועת "אם תרצו":

פרסומים אחרונים:

עולים לירושלים – דורשים ניצחון!

לתרומה למימון ההפגנה עולים לירושלים ודורשים ניצחון! זה תלוי רק בנו. אין לנו ארץ אחרת.אם נשב בבית – החמאס ינצח!ביום חמישי עוזבים הכל ויוצאים לדרוש

פרויקטים אחרונים:

חייבים לנצח את חמאס, רפיח עכשיו!

עם ישראל לא יסכים לקבל כניעה מול חמאס! אנו מרגישים סכנה קיומית למדינה שלנו כאשר המהלך ברפיח מתעכב והקבינט שוקל לאפשר לחמאס לשוב לצפון הרצועה.

חייבים לנצח את החמאס

יעד גיוס 0 הסכום שגויס עד עכשיו הצטרפו למאבק 0% תרמו לנו ותקבלו מאבק בלתי מתפשר עד הניצחון! זוהי שעה מכריעה לעם ישראל, חייבים לדרוש

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן