כנס זכויות העם היהודי על ארץ ישראל

מאות אנשים הגיעו לכנס הזכויות זכויות העם היהודי על ארץ ישראל בהשתתפות עמית סגל, ח"כ אבי דיכטר ושפי פז

שתפו:

הכנס של תנועת "אם תרצו" התקיים ביום ראשון (28.7) בבית ציוני אמריקה בתל אביב, לזכרו של הרב אחיעד אטינגר אשר נרצח לפני מספר חודשים בצומת אריאל בשומרון. בפתח הכנס סיפרה אלמנתו תמר בהתרגשות רבה על הרב אחיעד ז"ל ועל העובר עליה מאז הפיגוע.

הכנס הוא השיא השנתי של פרויקט תנועת "אם תרצו" לקידום הזכויות של העם היהודי בארץ-ישראל בשיתוף עם "אזרחי קנדה למען זכויותיה המשפטיות של ישראל". לאורך השנה התקיימו פאנלים בקמפוסים ובפרפריה וחולקו אלפי ספרים בקמפוסים, במכינות ובשאר חלקי הארץ אשר מסבירים על זכויות העם היהודי בארץ.

בכנס השתתפו העיתונאי עמית סגל, הפעילה החברתית שפי פז, יו"ר ועדת חוץ וביטחון ח"כ אבי דיכטר ויו"ר תנועת "אם תרצו" מתן פלג.

כמה מהנקודות המעניינות שעלו בכנס תועדו בחשבון הטוויטר של תנועת "אם תרצו" וניתן לקרוא אותם בקישור זה.

IMTI072019-58

בשנה האחרונה קיימה התנועה עשרות כנסים בקמפוסים השונים וברחבי הארץ. מתל חי ונהריה עד באר שבע ושדרות הגיעו מאות רבות של סטודנטים ואזרחים לצפות בדיוני עומק מרתקים עם נבחרי ציבור, אנשי צבא לשעבר ואקדמיה, בני מיעוטים ועוד. הצלחת הכנסים כולל כמות המשתתפים בכנס הנוכחי מראה שגם בעידן הדיגיטל והרשתות החברתיות אנשים מגיעים בהמוניהם לאירועים חברתיים. המספרים מראים כי הציבור אוהב לשמוע ולהרחיב את ידיעותיו בנושא זכויות העם היהודי בארץ ישראל.

קרדיט צילום: קובי דוברז

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן