חשיפה: אלו הם תנאי המחבלים בבתי הכלא

האגף המשפטי בתנועת "אם תרצו" חושף פרטים חדשים על תנאי המאסר של מחבלים בבתי הכלא

שתפו:

 

האגף המשפטי בתנועת "אם תרצו" ממשיך לחשוף את תנאי המאסר של מחבלים בבתי הכלא בישראל. כזכור, לפני חודשיים חשפנו כמה מהתנאים והפינוקים להם זוכים המחבלים בבתי הכלא, ועוררו את הזעקה: כמה שווה לרצוח ישראלי?!

בסוגיית הביקורים נדהמנו לגלות כי יש מחבלים הזוכים לביקורים כל שבועיים. עוד גילינו כי בשנים האחרונות החלו בשב"ס לנהל רישום חברי הכנסת המבקרים מחבלים בבתי הכלא, אך ללא הרישום של אילו מחבלים זכו לביקור התמוה. כמו כן, בעקבות פנייתנו יחלו לנהל רישום על ביקור של נציגי מדינות זרות באגפים הביטחוניים.

המדינה רכשה לאגפים הביטחוניים מתקני כושר וערכות פנאי. בנוסף, לבתי הסוהר הביטחוניים נרכשו 9 מתקני אופניים, 28 מתקני חתירה, 51 מתקני מקבילים ו-32 ספות לאימון שרירי הבטן. האסירים זכאים גם לקבלת עיתונים, וכל אחד מהם אפילו רשאי להיות מנוי לכתב עת ישראלי אחד.

 

עיקרי החשיפה שודרו ביום ראשון 28.7.19 בחדשות 12 והכתבה מצורפת לנוחיותכם

מחבלים

 

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן