חשיפה: איומים על אלופת ישראל בכדי שלא תייצג את המדינה בחו"ל

אגף המחקר בערבית של תנועת "אם תרצו" חשף ניסיונות לאיים על אלופת ישראל בכדי שלא תייצג את המדינה בחו"ל

שתפו:

אגף המחקר בערבית של תנועת "אם תרצו" חשף כי הארגון הערבי "חיראק חיפה" מאיים על הספורטאית חנין נסאר, אלופת ישראל בקפיצה לגובה כדי שלא תייצג את ישראל בתחרויות בחו"ל. חנין לא נכנעת לאיומים וללחצים שמטילים עליה חברי הארגון ומתכוונת לייצג את ישראל בתחרויות. למעשה, כבר בסוף השבוע יצגה את המדינה באליפת אירופה.

אגף המחקר בערבית בתנועת "אם תרצו" מסר כי: "מדובר בחציית קו אדום. במקום שארגוני נוער ערבים יקדמו מסרים של דו-קיום והשתלבות, הם בוחרים ללכת שבי אחר סיסמאות ריקות של בדלנות, שנאה וחרם. אנו שולחים ברכת הצלחה לנסאר ומאחלים לה להמשיך לשבור שיאים ולהגשים את חלומה באמצעות האתלטיקה. היא התקווה לבניית גשר לדו-קיום והשתלבות אמתית של כלל המגזרים בחברה הישראלית".

חניןנסאר1

ברשתות החברתיות החלו לחזק את חנין ולהביע בה תמיכה על החלטתה ואיחולי הצלחה לקראת התחרויות העתידיות. בהם גם פעילי תנועת אם תרצו שהעלו עשרות תמונות לרשתות החברתיות כשהם מחזיקים בכרזה המאחלת הצלחה לחנין בערבית, עברית ואנגלית.

חניןנסאר3

בסוף השבוע חנין נסאר התייחסה לאירועים כשהיא גם מתייחסת לניסיונות להניא אותה מלייצג את ישראל אם הצעות לחיבור לקבוצות אחרות וספונסורים שונים. חנין הבהירה שהיא מתכוונת להמשיך לייצג את ישראל ושלא ניתן לקנות אותה.

חניןנסאר2

פרסומים אחרונים:

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית עזרו לנו להמשיך לדאוג ללוחמים ולכיתות הכוננות: https://imti.org.il/project/63715/ הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של אם תרצו Please enable JavaScript to view

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן