העליון דן בעתירה של פעילת ה-BDS לארה אל קאסם

עו"ד אדורם וכהן הדגישו עוד "באנו להשמיע את טענותינו נגד ראשי האוניברסיטה העברית שבחרו לתמוך במי שמקדמת דה לגיטימציה של מדינת ישראל - המדינה שבה יושבת האוניברסיטה, שממנה באים הסטודנטים שלה ומתקצבת אותה".

שתפו:

פעילות האגף המשפטי תנועת אם תרצו

יועצה המשפטי של תנועת "אם תרצו" עו"ד בן ציון אדורם יחד עם ראש האגף המשפטי של התנועה עו"ד יעקב כהן אמרו כי "האוניברסיטה העברית, שמדיניותה הגלויה היא להימנע בכל מחיר ממקרים שעשויים להוביל למתחים ואלימות בקמפוס, נלחמת בימים אלו באופן תמוה ביותר להתיר את כניסתה לארץ ולאוניברסיטה של אחת מן המנהיגות הבולטות של ארגון ה- SJP, המשתמש בשיטות של הפחדה והסתה נגד סטודנטים יהודים ופרו ישראלים".

עו"ד אדורם וכהן הדגישו עוד "באנו להשמיע את טענותינו נגד ראשי האוניברסיטה העברית שבחרו לתמוך במי שמקדמת דה לגיטימציה של מדינת ישראל – המדינה שבה יושבת האוניברסיטה, שממנה באים הסטודנטים שלה ומתקצבת אותה".

לכתבה בערוץ 7 לחצו כאן > https://www.inn.co.il/News/News.aspx/384358

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן