עצומה לשר הביטחון ולאלוף פיקוד הדרום: "להרחיק אנרכיסטים מעמדות חיילים בגדר רצועת עזה"

הצטרפו אלינו וחתמו על העצומה, נוסח העצומה שיישלח: "לכבוד שר הביטחון ואלוף הפיקוד: אנו קוראים לכם לממש את סמכותכם ולהורות על נקיטת צעדי אכיפה ומנע כנגד האנרכיסטים מעורבים בהתססת השטח, בדגש על הרחקות מינהליות מהאזור כלפי אותם פעילים.."

שתפו:

[column width="2/3" title="" title_type="single" animation="none" implicit="true"]

%d7%97%d7%aa%d7%9e%d7%95-%d7%a2%d7%9b%d7%a9%d7%99%d7%95נוסח העצומה שיישלח:

"לכבוד שר הביטחון ואלוף הפיקוד: אנו קוראים לכם לממש את סמכותכם ולהורות על נקיטת צעדי אכיפה ומנע כנגד האנרכיסטים מעורבים בהתססת השטח, בדגש על הרחקות מינהליות מהאזור כלפי אותם פעילים שאינם תושבי האזור כלל וחלקם אף לא תושבי מדינת ישראל. מן הראוי שהמערכת הצבאית אשר שולחת את חיילי צה"ל לשמור על אזרחי מדינת ישראל תעשה את מירב המאמצים למנוע מאנרכיסטים שפועלים נגד חיילי צה"ל להגיע לאזור."

[/column]

[column width="1/3" last="true" title="" title_type="single" animation="none" implicit="true"]

גם אני תומך בהרחקת אנרכיסטים מעמדות חיילים בגדר רצועת עזה".

בחודשים האחרונים מגיעים מספר פעילים של ארגונים אנרכיסטים ישראלים יחד עם תיירים לעמדות של חיילי צה"ל על גדר המערכת המפרידה בין שטח ישראל לרצועת עזה ויוצר מוקדי עימות עם כוחות הביטחון. פעילים קיצונים אלו פועלים באלימות נגד חיילי צה"ל, מתסיסים את השטח ואף מנסים לפוגע בגדר המערכת.

בשבועות האחרונים פעילי "אם תרצו" חשפו ותיעדו את פעילותם העבריינית של הפעילים הקיצונים בשטח ומתכננים מהלכים משפטיים כנגדם. האירועים האחרונים מלמדים כי המדיניות הסלחנית של צה"ל ומשטרת ישראל כלפי האנרכיסטים משרתת את מאמצי הדה לגיטימציה הבינלאומיים כנגד ישראל תוך הצגת חיילי צה"ל כקלגסים המתעמרים באוכלסייה אזרחית. וזאת ללא נתינת כלים אפקטיביים מצד רשויות הצבא לחיילים בשטח להתמודד עם הסיטואציות האלימות והמתוקשרות.

אנו אזרחים שאוהבים את חיילי צה"ל דורשים מכם לממש את סמכותכם ולהורות על נקיטת צעדי אכיפה ומנע כנגד האנרכיסטים.

%d7%94%d7%9b%d7%a8-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%90%d7%a0%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%a1%d7%982

%d7%94%d7%9b%d7%a8-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%90%d7%a0%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%a1%d7%983

[/column]

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן