ניצחנו,בוטל המינוי של רג'א זעאתרה לסגן ראש העיר חיפה

אחרי הניצחון בעצם ביטול מינויו ההזוי של תומך חיזבאללה לתפקיד סגן ראש העיר בשכר, אנו רוצים להבהיר שהמאבק ממשיך

שתפו:

ניצחנו – בוטל המינוי של רג'א זעאתרה לסגן ראש העיר חיפה!
ניצחון השפיות בחיפה הוא הוכחה לכוחו של הציבור הציוני הנלחם למען זהותה היהודית והדמוקרטית של מדינת ישראל. מעל ל-30,000 המכתבים ומאות החתימות שנשלחו על ידי חברי "אם תרצו", בנוסף ללחץ הציבורי של תושבי חיפה סייעו לדחוף את המחאה הציבורית הגדולה וגרמו לקליש-רותם לחזור בה. ידע כל נבחר ציבור שיש מחיר לתמיכה ב- BDS ובטרור. הציבור לא יסבול אדם שפועל נגד מדינת ישראל ובמקביל מבקש ליהנות ממנעמיה. בהמשך נתייחס למחליפה של זעאתרה, שהירה שלבי (50), שבעיצומו של מבצע 'צוק איתן' בעזה למשל, בחרה לעמוד לצד האויב וכתבה בפוסט: "ברוח, בדם נפדה את עזה".

אחרי הניצחון בעצם ביטול מינויו ההזוי של תומך חיזבאללה לתפקיד סגן ראש העיר בשכר,
אנו רוצים להבהיר שהמאבק ממשיך:
במוצאי שבת מצטרפים להפגנה, אומרים כן לדו קיום ולא להסתה ותמיכה בטרור בעיריית חיפה, הצטרפו להפגנה > http://bit.ly/2LjoRwd
**
1. אנו מבהירים כי נמשיך לפעול ולהיאבק על מנת למנוע מצב בו כספם של משלמי המיסים יגיע למי שמסרבת לגנות את ארגון הטרור שהיה אחראי על ירי טילים על כלל מדינת ישראל ועל חיפה בפרט.

2. גם היום במהלך מסיבת העיתונאים, שלבי, שמונתה במקום זעאתרה לסגנית ראש העיר, סירבה לגנות את חיזבאללה בשידור חי.
מדובר באותה הגברת בשינוי אדרת.

3. יהיה זה אבסורד אם משלמי המיסים יממנו סגנית לראש עיר בשכר שבמהלך מבצע צוק איתן בו נהרגו 68 חיילים ו-6 אזרחים כתבה "ברוח ודם נפדה את עזה".

4. אנו שבים וקוראים לחברי המפלגות והסיעות הציוניות בחיפה להודיע על פרישה מהקואליציה כל עוד בכוונת ראש העיר למנות בשכר מי שתומך בטרור ומסרב לגנות את ארגון הטרור חיזבאללה.
לא פורשים? לא שווים!
**
במוצאי שבת נגיע להפגנה יחד עם התושבים ופעילינו מחיפה ושם נזעק את צעקת תושבי חיפה שמאסו במשחקים הפוליטיים הציניים של ראש העיר חדשה, ודורשים ממנה לבטל מינוי של תומכי טרור למשרת סגן ראש עיר בשכר.
ההפגנה בשעה 19:30 ברמות ספיר, חיפה.

sgan2

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן