מגנים על הציונות באקדמיה – כבוד לסניף שלנו בטכניון

אין להרצאות אנטי-ישראליות, רדיקליות וחד-צדדיות שכאלה מקום באקדמיה בישראל

שתפו:

מגנים על הציונות באקדמיה
כבוד לסניף שלנו בטכניון! 

אופק דביר ראש הסניף בטכניון אמר בכתבה: "לאחר בירור מקיף שערכנו על ההרצאה ותכניה המדברים על "מעמד-על" מדמיונו של המרצה לאור חוק הלאום ועל "שטחים כבושים", ולאחר ששלחנו מכתב מנוסח ומכובד לגורמים הרלוונטיים ובו דרישה לביטול קיום ההרצאה, החליטו בפקולטה לארכיטקטורה לבטל את ההרצאה. נודע לנו כי פרופ' ג'בארין החליט שלא לקיים את ההרצאה, "כשבכיתה ובסביבתה נוכחים מאבטחים חמושים ואי אפשר לדבר בחופשיות" לדבריו.
בתור רכז התא אני מסופק שההרצאה המוטה, ושטיפת המוח החד-צדדית הזו בוטלה. אין להרצאות אנטי-ישראליות, רדיקליות וחד-צדדיות שכאלה מקום באקדמיה בישראל, בוודאי כשהן לא קשורות לתכני הלימוד, ובוודאי כשהן מוצגות ללא איזון של דעות של הצד השני. אנו מודים לסטודנטים שפנו אלינו בנושא".
אם תרצו טכניון
אופק דביר

technion

פרסומים אחרונים:

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן