ביקור ניחומים של פעילי אם תרצו אצל בני משפחתו של סא"ל מ' ז"ל הגיבור, שנפל בעזה בעת שהגן על מדינת ישראל.

תנועת אם תרצו וכלל עם ישראל שותף בצערם ומבקשים להביע את תנחומינו ותמיכתנו בהם.

שתפו:

ביום שישי ה-16/11/2018 הלכו פעילי התנועה לנחם את בני משפחתו של סא"ל מ' ז"ל הגיבור, שנפל השבוע בעזה בעת שהגן על מדינת ישראל.

תנועת אם תרצו וכלל עם ישראל שותף בצערם ומבקשים להביע את תנחומינו ותמיכתנו בהם.
שלא תוסיפו לדאבה עוד.

__

קורל זבולון רכזת תא 'אם תרצו' במכללת תל חי כותבת:

אחדות, רעות, אחווה.

ביום ו' מספר פעילים מ״אם תרצו״ ואני ביניהם נסענו לנחם את משפחתו של גיבור ישראל, סא״ל מ׳, שנפל בשבוע שעבר בעזה בעת שהגן על מדינת ישראל. 
אנשים רבים הגיעו לחלוק לו כבוד אחרון. חלקם מוכרים יותר, חלקם מוכרים פחות אבל בדבר אחד היו שותפים כולם- הערכה רבה לאיש, הערכה רבה לדרך, למסירות, לתחושת השליחות שליוותה אותו בכל דבר בו נגע. סא״ל מ׳ ז״ל חירף נפשו תוך הגנה על מדינת ישראל, המדינה שלו. משפחתו של מ׳ מספרת כי לא ציפתה לכזו היענות של אנשים להגיע ולהביע את תנחומיהם. משפחתו לא ידעה כמה מוערך היה בקרב הפיקוד וכמה מוערך היה גם על ידי אנשים שלא הכירו אותו מעולם, אנשים שרצו להביע את הערכתם ותודתם על מסירותו למדינה, להביע את הערכתם למשפחה על שגידלה כזה גיבור. תחושת אחדות כזו שנותנת לנו להרגיש שכל אחד, ללא הבדל דת, גזע ומין יכול לקחת חלק במדינה הזו ולהרגיש חלק ממנה. כל אדם שבוחר במדינה, המדינה תבחר בו וכך גם עמה… כזו רעות, כזו אחווה- לכל אחד יש פה מקום, כל עוד הוא בוחר להרגיש שייך.

 visitm2

פרסומים אחרונים:

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית עזרו לנו להמשיך לדאוג ללוחמים ולכיתות הכוננות: https://imti.org.il/project/63715/ הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של אם תרצו Please enable JavaScript to view

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן