סיורים לחברון תשע"ט 2018/2019

תנועת "אם תרצו" בשיתוף היישוב היהודי בחברון החליטו לעמוד אל מול השקרים ולהציב מענה אמיתי בפני אלו המבקשים להכיר לעומק את עיר האבות חברון.

שתפו:

סיורים לחברון

לאורך עשרות השנים האחרונות, הישוב היהודי בחברון חווה דה-לגיטימציה ע"י ארגוני תעמולה הפועלים תחת חסותן של ממשלות זרות והקרן החדשה לישראל. ארגונים שונים ובראשם "שוברים שתיקה", "תעאיוש" ו-"בצלם", עוסקים יומם וליל בהכפשת מדינת ישראל, חיילי צה"ל והציבור היהודי ביו"ש (ובחברון בפרט). הם עושים זאת ע"י קיום סיורים הכוללים דיסאינפורמציה מכוונת באשר לנעשה בחברון – באזור שאתם הולכים לסייר בו.

תנועת "אם תרצו" בשיתוף היישוב היהודי בחברון החליטו לעמוד אל מול השקרים ולהציב מענה אמיתי בפני אלו המבקשים להכיר לעומק את עיר האבות חברון.

הסיור שתעברו הינו סיור ייחודי וחדשני הכולל ביקור באתרי המפתח בחברון המהווים את לב ליבו של היישוב היהודי שם. אנחנו מבקשים להראות לכם את הקונטקסט המלא של ההוויה החברונית, לדבר על הבעיות הקשות הצפות בפני התושבים בחברון (הן היהודים והן הערבים) ולהציג את האזור כפי שהוא: בלי מסכות, בלי סיפורים ומנקודת מבט יהודית-ציונית.

עבדנו קשה כדי לייצר סיור שמדבר על סוגיות אקטואליות והיסטוריות, שאוצר בחובו את העבר, ההווה והעתיד ומתאר את המציאות כמו שהיא. לכם נשאר רק להירשם.

סיורים לחברון יוצאים מ:
אריאל — יום ה' י"ד כסלו, 22.11 > לפרטים והרשמה לחצו כאן
בר-אילן — יום ד' כ' כסלו, 28.11 > לפרטים והרשמה לחצו כאן
תל-חי וצפת — יום ה' ה' טבת, 13.12 > לפרטים והרשמה לחצו כאן
העברית והדסה — יום ד' י"א טבת, 19.12 > לפרטים והרשמה לחצו כאן
בן-גוריון וספיר — יום ה' י"ב טבת, 20.12 > לפרטים והרשמה לחצו כאן
תל-אביב — יום ה' י"ט טבת, 27.12 > לפרטים והרשמה לחצו כאן
%d7%a1%d7%99%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%9f

פרסומים אחרונים:

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית עזרו לנו להמשיך לדאוג ללוחמים ולכיתות הכוננות: https://imti.org.il/project/63715/ הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של אם תרצו Please enable JavaScript to view

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן