הפגנה מחוץ לבג"ץ נגד ארגוני הקרן שפוגעים בחיילי צה"ל

התופעה הזו לא רק מסכנת את עתידה של מדינת ישראל בטווח הארוך אלא את חייהם של חיילי צה"ל בטווח המיידי

שתפו:

הפגנה מחוץ לבג"ץ נגד ארגוני הקרן שפוגעים בחיילי צה"ל

יו"ר תנועת "אם תרצו" מתן פלג שהוא ותנועתו הובילו את המחאה אמר כי: "לא יעלה על הדעת שארגוני דה לגיטמציה בחסות "הקרן לישראל חדשה" שהיא קרן פוליטית זרה בישראל, יקדמו בתוכנו לוחמה משפטית. בג"ץ במקום לשמש שומר הסף של הדמוקרטיה, לא רק פותח את שעריו לעתירות ההזויות הללו, אלא נראה כי הוא מנצל אותן כדי לחטוף את הגה המשילות. אין לתופעה הזו אח ורע בשום מקום בעולם. התופעה הזו לא רק מסכנת את עתידה של מדינת ישראל בטווח הארוך אלא את חייהם של חיילי צה"ל בטווח המיידי".

הרצל ומירב חג'אג' הוריה של סגן שיר ז"ל שנרצחה לפני כשנה וחצי בפיגוע בארמון הנציב אמרו: "עצוב לראות איך אותם ארגונים שפגעו בנו ממשיכים להגיש עתירות סרק נגד חיילי צה"ל. מדובר באבסורד עצום. אנחנו כאן כדי למנוע מאותם ארגוני סכסוך להמשיך ולהרים ראש. את שיר שלנו כלום לא יחזיר, אבל אנחנו חייבים להילחם בכל דרך כדי להעיף אחת ולתמיד את אותם הארגונים שמגנים על המחבלים ומבקשים לפגוע שוב ושוב בחיילי צה"ל".

יו"ר פורום נכי צה"ל למען ביטחון ישראל לירן ברוך הוסיף ואמר כי: "פורום נכי צה"ל למען בטחון ישראל מביע סולידריות עם לוחמינו וקורא לא לפגוע בביטחון לוחמינו. בזמן שהלוחמים מגינים עלינו יש כאלה שרוצים לסרס את יכולתם להגיב".

לצפייה > לחצו כאן

ערוץ הכנסת – על ההפגנה מחוץ לבג"ץ ועל חשיבות פסקת ההתגברות. לצפייה > לחץ כאן

רשת 13 – לירן ברוך, יו"ר פורום נכי צה"ל, מדבר על המחאה נגד עתירות ארגוני הקרן נגד צה"ל. לצפייה > לחץ כאן

לכתבה בערוץ 7 >  https://www.inn.co.il/News/News.aspx/371937

לכתבה בערוץ 7 ברוסית >  http://www.7kanal.co.il/News/News.aspx/201004

הרצל חג'אג' אבא של שיר ז"ל נכח בהפגנה ודיבר עם ערוץ 7 בנושא > https://www.inn.co.il/News/News.aspx/372024

לכתבה ב-0404 >  https://www.0404.co.il/?p=153282

לכתבה בכאן https://www.kan.org.il/item/?itemId=30644

פרסומים אחרונים:

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן