הקרן החדשה לישראל נגד מדינת ישראל

מטרתו של הקמפיין החדש היא לחשוף בפני הציבור את העובדה כי מדובר בקרן פוליטית זרה, הפועלת כאופוזיציה גלויה בתוך מדינת ישראל, נגד אזרחי המדינה ונגד חיילי צה"ל.

שתפו:

קמפיין חדש של תנועת "אם תרצו"

הקרן לישראל חדשה מציגה: "מפת הדרכים למחיקת מדינת ישראל"

תנועת "אם תרצו" יצאה הבוקר (ג') בקמפיין חדש נגד "הקרן לישראל חדשה". מטרתו של הקמפיין החדש היא לחשוף בפני הציבור את העובדה כי מדובר בקרן פוליטית זרה, הפועלת כאופוזיציה גלויה בתוך מדינת ישראל, נגד אזרחי המדינה ונגד חיילי צה"ל.

במסגרת הקמפיין החדש, יעלו שלטי חוצות ברחבי הארץ תחת הכותרת "מעיפים את הקרן החדשה מישראל", כאשר הראשונה כבר הועלתה  הבוקר בנתיבי איילון בתל אביב.

בשלט ניתן לראות את יותם לוחם בחטיבת הצנחנים ונגדו את טליה ששון נשיאת "הקרן לישראל חדשה" אשר נלחמת בו.

פעילותם של ארגוני הקרן החדשה נגד חיילי צה"ל אינו דבר חדש, אולם בשבועות האחרונים ארגוני הקרן הגבירו הילוך בפעילות הגלויה נגד חיילי צה"ל והכריזו מלחמה פסיכולוגית ומשפטית נגד לוחמי צה"ל. ארגון עדאלה שקיבל 7,601,437 ש"ח מהקרן עתר לבג"ץ במטרה לאסור על צה"ל לעשות שימוש בצלפים בגבול הרצועה. אל עדאלה הצטרפו ארגוני הדה לגיטמציה יש דין, האגודה לזכויות האזרח, גישה והמוקד להגנת הפרט עתרו לשינוי הוראות פתיחה באש של לוחמי צה"ל. אותם ארגונים קיבלו בשנים האחרונות לא פחות מ-40 מיליון ש"ח.

במקביל מפרסמת תנועת "אם תרצו" נייר עמדה חדש לחשיפת "הקרן לישראל חדשה" במטרה לחשוף  כיצד תאגיד זר זה, באמצעות שלל הארגונים שהוא מממן, פועל למחיקתה של מדינת ישראל מן המפה.

נייר העמדה עוצב על בסיס מפת המדינה המראה את פעילות התאגיד הזר בכל חלקי הארץ, מצפון הארץ ועד לדרומה ומהווה חלק מיריית הפתיחה במסע ציבורי נרחב אותו מקדמת תנועת "אם תרצו".

נייר זה מופץ בעקבות פעילותה החתרנית של הקרן לביטול מתווה הוצאת המסתננים למדינות שלישיות ובעקבות הודעת ראש הממשלה כי בכוונתו להקים ועדת חקירה פרלמנטרית עם פתיחת מושב הכנסת הקרוב שמתחיל השבוע.

דרך מפה זו, ניתן ללמוד על פעילות הארגונים אותה מממנת הקרן ומצביעים על חיצי הדה לגיטימציה בגזרות השונות המופנים כלפי אזרחי ישראל.

 "מפת הדרכים למחיקת מדינת ישראל" חושפת כי הקרן מממנת ארגונים המאשימים את ישראל: בטיהור אתני בנגב, בביצוע פשעי מלחמה ברצועת עזה, במדיניות אפרטהייד ביהודה ושומרון ובקעת הירדן ובמדיניות גזענית כלפי המסתננים בדרום תל אביב. ארגונים אחרים פועלים להכפשת חיילי צה"ל בארץ ובעולם , לקידום בדלנות ערבית והתנגדות להתיישבות הציונית בגליל וברמת הגולן. כאשר מוסיפים את פעילותה המשפטית של הקרן נגד מדיניות ישראל ולהגנה המשפטית על מחבלים ניתן להבין, כי הקרן החדשה, שכאמור היא גוף פוליטי זר במדינת ישראל, מנצלת את הדמוקרטיה של המדינה המארחת אותה- ישראל, במטרה לפוררה מבפנים.

הדו"ח חושף את סכומי הכספים המעודכנים המעוברים על ידי הקרן בשנים האחרונות לאותם ארגוני דה לגיטימציה.

מהדו"ח עולה תמונת מצב מדאיגה ולפיה העבירה הקרן הזרה יותר מ310 מיליון ₪ לארגונים הפועלים להכפשת מדינת ישראל וחיילי צה"ל בארץ ובעולם. מימון זה נעשה במקביל למימון והחסות שאותם הארגונים מקבלים ממשלות אירופה, האיחוד האירופי והאו"ם. מימון של עוד כˉ300 מיליון ₪ משנת 2012 – ועד היום.

יו"ר תנועת "אם תרצו" מתן פלג קרא לממשלת ישראל לפעול להוצאת הקרן מחוץ לחוק. לדבריו: "אין בעולם הדמוקרטי מקבילה לתופעה כמו "הקרן לישראל חדשה". ארגון פוליטי זר שראשיו מצהירים בגלוי כי הם והארגונים שהם מממנים, מהווים האופוזיציה האמתית במדינה המארחת אותם. מציאות בה הקרן מעבירה מיליוני שקלים בשנה לארגונים המכפישים את חיילי צה"ל ופועלים למחיקת זהותה היהודית של המדינה, מביאה כל שוחר דמוקרטיה למסקנה כי אין ברירה אלא להוציאה מחוץ לחוק, אלא אם תשנה את דרכיה. אנו מקווים כי במושב הכנסת הנוכחי נבחרי הציבור יבינו את הדחיפות ויפעלו בהתאם. מדובר באבסורד מסוכן שאינו מתקבל על הדעת."

לקריאת חוברת "מפת הדרכים למחיקת מדינת ישראל" של ארגוני "הקרן לישראל חדשה":

http://nifwatch.org.il/reports/roadmap-to-israels-destruction.pdf

פרסומים אחרונים:

הקרנת הסרט קרב אוויר לחברי אם תרצו

הקרנה מיוחדת לחברי אם תרצו 18:00 פתיחת שערים. 18:45 הענקת פרס לבמאי רועי הורנשטיין. 19:00 הקרנת הסרט 20:45 – פאנל בהשתתפות שי רוזנגרטן ורועי הורנשטיין

אירוע נטיעות ביישוב משכיות

אירוע נטיעות ביישוב משכיות בואו לנטוע לזכר גיבורי ישראל! הצטרפו למבצע נטיעות בצפון בקעת הירדן לזכרם של הגיבורים: אלחנן–אריאל קליין הי"ד, רב סרן יהודה כהן הי"ד,

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן