"אם תרצו" בפניה למניעת שת"פ בין משרד החינוך לארגון שמאל קיצוני

שתפו:

יועמ"ש תנועת "אם תרצו" ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד מנדלבליט- שקול שנית.

עו"ד בנציון אדורם פנה ליועץ המשפטי לממשלה שלא להתערב בהחלטותיו של שר החינוך בנוגע לשיתוף פעולה בין המשרד לאגודה לזכויות האזרח.

היועץ המשפטי של תנועת "אם תרצו", עו"ד בן ציון אדורם, פנה במכתב ליועמ"ש אביחי מנדלבליט, בעקבות התערבותו בנוגע לשיתוף הפעולה בין משרד החינוך לאגודה לזכויות האזרח.

כזכור ראש הממשלה המנוח יצחק רבין כינה בזמנו את האגודה "האגודה לזכויות- החמאס" ואכן הארגון בין יתר פעילויותיו מגן על מחבלים בבתי משפט, עותר נגד שלילת אזרחות של מחבלים וכן פועל נגד הריסת בתי מחבלים. הארגון נהנה ממימון של ממשלות זרות ושל הקרן לישראל החדשה שבין 2012-16 העבירה כ- 33 מליון שקל לארגון.
מנדלבליט כתב במכתבו לשר החינוך כי "מוקשית בעיני קבלת ההחלטה על מניעת השתתפות משרדך בכנס בשיתוף עם האגודה לזכויות האזרח… אבקשך לשקול בשנית את כוונתך… אשר במידת הצורך אף יביאו הדברים בפני".

עו"ד אדורם היועץ המשפטי של "אם תרצו" השיב לדברים וכתב כי, "השר  שקל את האפשרויות, ביצע איזון אינטרסים, והחליט להעדיף את האינטרס של המשפחות ששכלו את יקיריהן עקב פעולות טרור של מרצחים, על פני האינטרס של ארגון שבין היתר, מגן על אותם מרצחים.. האם השר חייב להתייעץ עם כבוד היועץ המשפטי לממשלה בכל החלטה שלו ולגבי כל שיקול דעת שלו גם כאשר השר משוכנע שבשום אפשרות שתבחר על ידו לא תהיה פגיעה בדין, או שהשר חייב להתייעץ עם היועץ המשפטי רק כאשר עולה חשש ממשי לפגיעה בדין?", ציין עו"ד אדורם.

0fae2920-b02a-4c2f-b9e3-b1a9c0a66f47

פרסומים אחרונים:

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית עזרו לנו להמשיך לדאוג ללוחמים ולכיתות הכוננות: https://imti.org.il/project/63715/ הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של אם תרצו Please enable JavaScript to view

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן