עתירה יחד עם משפחת חג'אג' כחלק מהמאבק המשפטי נגד הטרור.

אחרי מספר שנים של ליווי משפחת שכולות לבג"צ - תנועת אם תרצו עותרת לראשונה לבית הדין בנושא שלילת תושבות למחבלים

שתפו:

אחרי מספר שנים של ליווי משפחת שכולות לבג"צ – תנועת אם תרצו עותרת לראשונה לבית הדין בנושא שלילת תושבות למחבלים כחלק מהמאבק המשפטי נגד הטרור.

צפו בכתבה עם משפחת חג'אג' מיום הדיון > לחצו כאן

לכתבות מיום הגשת העתירה

חדשות כאן

ערוץ 20 – הפטריוטים

ערוץ 20 – לפני כולם

ערוץ 2 – שי ושרון

לראשונה בבית המשפט בישראל הגישה משפחה שכולה, הוריה של סגן משנה שיר חג'אג' ז"ל שנרצחה בפיגוע הדריסה בארמון הנציב, בקשה תקדימית לבית הדין לערערים. המטרה- להצטרף כעותרים לדרישת המדינה לשלול את אזרחותו של המחבל פאדי אל- קנבר שרצח את בתם יחד עם שלושה קצינים נוספים. עד היום לא יכלו משפחות שכולות מפיגועי טרור לקחת חלק ממשי בהליכים משפטים שנערכו נגד רוצחי יקיריהם. כל זאת בעוד מחבלים ובני משפחותיהם- כן זוכים לייצוג משפטי, באמצעות גופים שתולים הממומנים על ידי ממשלות וקרנות זרות. (כגון "המוקד להגנת הפרט", האגודה לזכויות האזרח" ו-"עדאלה".) כך, מול עורך דין אחד של המדינה, מוצבת זה שנים סוללת עורכי דין מקצועית, במימון זר, להגן על מחבלים ומשפחותיהם. אנו אומרים- לא עוד. לקראת הדיון שיתקיים בחודש הבא בבג"ץ, הצטרפנו אל המשפחה היקרה שאנו אוהבים כל כך, למאבקן הצודק נגד הטרור. בקשה תקדימית זו מבקשת לשנות את המציאות האבסורדית מן היסוד. תנועת אם תרצו ומשפחת חג'אג' מודים מקרב לב לעו"ד בן ציון אדורם ומשרדו שהתגייסו למאבק ויובילו אותו בשדה המשפטי.

Ben Adoram

מנכ"ל "אם תרצו" Matan Peleg מתן פלג אמר כי: "מציאות בה משפחות שכולות לא יכולות להצטרף כעותרות כנגד אלו שרצחו את יקיריהן, היא אבסורד מתמשך, בטח כשהמחבלים השפלים ומשפחותיהם זוכים לייצוג נחוש ומקצועי של עורכי דין ישראלים הפועלים במימון ממשלתי זר. על בית המשפט הכפוף לעיקרון השוויון, לאפשר לא רק לאלה המבקשים להגן על מחבלים ומשפחותיהם קול בבתי הדין, אלא גם ובעיקר לאלה שאיבדו את היקר להם מכל ומתעקשים לפעול לטובתה של המדינה. תנועת אם תרצו תמשיך לעמוד לצדן של המשפחות השכולות ככל שיידרש. אנחנו לא נרפה.

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן