כנס הניצחון בתל אביב "אנחנו מציינים חמישים שנה למלחמת השחרור- מלחמת ששת הימים היא מלחמת השחרור האמיתית"

פרויקט הניצחון יצא לדרך: "פרויקט לניצחון ישראל" יצא היום( ד') לדרך בכנס מיוחד שנערך באוניברסיטת תל אביב. כנס "האלופים" הונחה על ידי עיתונאית ישראל היום ומנחת ערב חדש ליטל שמש ונטלו חלק האלופים במילואים עוזי דיין, יעקב עמידרור וגרשון הכהן.

שתפו:

פרויקט הניצחון יצא לדרך: "פרויקט לניצחון ישראל" יצא היום( ד') לדרך בכנס מיוחד שנערך באוניברסיטת תל אביב. כנס "האלופים" הונחה על ידי עיתונאית ישראל היום ומנחת ערב חדש ליטל שמש ונטלו חלק האלופים במילואים עוזי דיין, יעקב עמידרור וגרשון הכהן.

מי שעומד מאחורי הפרויקט הוא ארגון – middle east forum (( MEF, מרכז חשיבה שמרני אמריקאי פרו-ישראלי, שהוקם על ידי דר. דניאל פייפס.  לאחרונה השיק middle east forum ביוני 2016 את "השדולה לניצחון ישראל" בקונגרס בראשותם של חברי הקונגרס הרפובליקנים- רון דה סנטיס וביל ג'ונסון  במטרה לסייע בשינוי גישתה של ארה"ב להבאת שלום לאזור המזה"ת, תוך השמת עדיפויותיה של בנות בריתה במקום הראשון. במקביל הושקה בכנסת השדולה לניצחון ישראלי בחודש מאי 2017 בראשותו של ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) ואליו הצטרפו לשדולה חברי כנסת מכל סיעות הבית.

מטרת השדולה בישראל היא לקדם את הרעיון כי שלום עושים עם אויבים מובסים ולא עם אויבים שאינם מכירים בקיומה של מדינת ישראל, ממשיכים לחנך לשנאה ומקדמים טרור וחורבן. תמיכה בגישת "תנו לישראל לנצח".

יו"ר מפעל הפיס וסגן הרמטכ"ל לשעבר האלוף (מיל.) עוזי דיין אמר כי: "אנחנו מציינים חמישים שנה למלחמת השחרור- מלחמת ששת הימים היא מלחמת השחרור האמיתית. לא יודעים מה יהיה בחמישים השנים הבאות. יש לשמור על לכידותה של החברה הישראלית זה מה שיביא למצב של ניצחון. אסור לנו לאבד את העם."  בעניין הקוד האתי אמר דיין כי: "הצורה שהדבר נעשה מוכיח כמה צריך קוד אתי באקדמיה. אסא כשר הוא מקצועי ביותר. הקוד האתי הוא לא הסיפור העיקרי. דרך ארץ קדמה גם לחופש אקדמאי.

מפקד המכללות הצבאיות לשעבר, האלוף (מיל.) גרשון הכהן אמר כי: "עצם הדיבור על ניצחון זהו דבר ענק. מצב היסוד של הקיום האנושי הוא מאבק מתמיד. כל מי שחולם על איזו שלווה חי באשליה. המושג שלום הוא פנטזיה בורגנית. אני איש אחדות העבודה ואני כובש גאה. משא ומתן לא עושים על חלומות ולא באנו לארץ ישראל כדי להשיג שלום. יבוא יום ונבנה את בית המקדש בירושלים."  בעניין הקוד האתי אמר הכהן כי: " לא צריך קוד אתי צריך להחליף את המרצים. אם אין אופציה להחליף את המרצים יש להקים אוניברסיטאות עם מרצים אחרים."

ראש המטה לביטחון לאומי לשעבר האלוף (מיל.) יעקב עמידרור אמר כי:  " אנחנו צריכים לחשוב איך אחרי המלחמה ה-100 אנו מנהלים את המלחמה ה-101. אנחנו לא יכולים להכתיב למזרח התיכון מה לעשות ולכן יש חשיבות עצומה שנגדיר לעצמנו מטרות ריאליות. אין מדינה אחת שיכולה לפעול נגד מדינת ישראל בין השאר כי אויבנו יודעים שיחטפו בחזרה. אנחנו המדינה הכי חזקה במזרח התיכון."בעניין הקוד האתי באקדמיה אמר עמידרור כי: " האוניברסיטאות מוטת לחלוטין אין בהן כל חופש אקדמאי. אנשים לא יכולים להביע את דעתם אם היא לא הולכת עם הכיוון של אנשי האקדמיה. יש לעשות קוד אתי כמו מדינות העולם. הטייה הפוליטית באקדמיה היא מחלה."

מנכ"ל תנועת "אם תרצו" מתן פלג סיכם ואמר כי: "אנו מברכים את המאמצים לקדם את הנושא בכנסת ובקונגרס, אך חיזוק האמונה של החברה הישראלית בציונות ובחתירה לניצחון הם תנאי יסוד להצלחה. מכאן הסיבה שאם תרצו בחרה לקחת חלק מרכזי בפרויקט. אין ספק כי העורף חזק ומסוגל להתמודד עם אתגרים רבים, אך הנגשה אינטלקטואלית  של הצדקות לחשיבות העמידה האיתנה והחתירה לניצחון, חשובים מאין כמותם."

פרסומים אחרונים:

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן