תחרות הסרטונים "הכי ישראלי" – סיכום טקס חלוקת פרסים וקישור לכל הסרטונים

הוכרזו הזוכים בתחרות הסרטונים הקצרים של 'אם תרצו' שמטרתם היתה להדגיש ולהאיר זוויות שונות בחברה הישראלית.

שתפו:

לכתבה בערוץ 7 – לחץ כאן

לצפייה בכל הסרטונים – לחץ כאן

הכי ישראלי ברשת: לרגל ציון 50 שנה לשחרור ירושלים, יזמה תנועת "אם תרצו" תחרות סרטונים חדשה ברשתות החברתיות בה הודגשו זוויות שונות מהווייתה של החברה הישראלית.

תחרות הסרטונים חיברה אלפי ישראלים בדרך ייחודית בה הם יצרו סרטונים ויראליים שעלו לרשתות החברתיות וסיפרו בעזרתם את סיפורה של מדינת ישראל מזווית המבט האישית שלהם.

על פי מארגני התחרות, מטרת התחרות הייתה לייצור הזדמנות לכלל הציבור בישראל לבטא את אהבתם לישראל ולהציג את הערכים שלדעתם משקפים את פניה היפות של מדינת ישראל. כל אחד מהמשתתפים בתחרות עשה זאת כראות עיניו.

הסרטונים הועלו לגלריית התחרות ונבחנו בשתי קטגוריות – פרס חביב הקהל שנבחר על ידי כלל הציבור ברשתות החברתיות, ופרס חבר השופטים שנבחר על ידי צוות השופטים הכולל את האומן, מדליק המשואה אביהו מדינה, את אושיית הרשת יפתח זמרי , את אשת התקשורת הבינ"ל אלחנדרה קסטלאנוס בר-אב ואת איש ההסברה הבינ"ל עזרי טובי.

הסרטון הזוכה במקום הראשון של חבר השופטים הוא "בדרך לעזה עוצרים בברזיל" של חייל המילואים אלכס שולץ.

הסרטון עוסק בחייל מילואים שעזב את עיסוקו בברזיל בעת שהה שם בחופשה והצטרף לחבריו ללחימה במבצע "צוק איתן". הסרטון זיכה את יוצרו בפרס על סך 20,000 שקלים. – לצפייה בסרטון לחץ כאן

במקום השני בפרס השופטים בסך 10,000 שקלים זכה הסרטון "מיליון סיבות לאהוב את ישראל" של היוצר גבריאל וולקוביץ. במקום השלישי בפרס השופטים בסך 7,500 שקלים, זכה הסרטון "wake up Europee"" של היוצר יוני ברק.

בנוסף, חולקו גם פרסים לסרטוני חביבי הקהל. במקום הראשון בקטגוריה זו זכה דוד פויסט בזכות הסרטון "המתייג". הסרטון זיכה את יוצרו בפרס בסך 10,000 שקלים. – לצפייה בסרטון לחצו כאן

במקום השני בקטגוריה זו זכה הסרטון: "נעמי שמר: עוד לא הרסתי די" של אברהם שפירא וזיכה את יוצרו בפרס בסך של 7,500 שקלים. במקום השלישי זכה הסרטון "יום יהונתן" של אמיר עשור שזיכה את יוצרו בפרס בסך 5,000 שקלים.

במהלך טקס הענקת הפרסים, הוקרן לקהל הרב שהגיע למקום הסרט החדש "בן גוריון: אפילוג".

רכזת התוכן של תנועת "אם תרצו" ומנהלת התחרות, בר שלו סיכמה, "הסיפורים שמאחורי הסרטונים ריגשו אותנו מאוד – מילד בן 14 שהוציא את כל חסכונותיו על תכנת עריכה כדי להכין סרטון על צה"ל, ועד זוג אחים שהכינו סרטון ביחד – האחד אזרח קנדה ואחיו חייל בודד שעלה לארץ. התחרות הזו השיגה את יעדה – לעורר את אהבת ישראל בקרב לבבות הציבור, ועל כך אנחנו מברכים".

מנכ"ל תנועת "אם תרצו" מתן פלג שיזם את התחרות הוסיף, "מטרת התחרות הייתה לעודד את הציבור הישראלי לקחת חלק בבניית התרבות והתודעה הציונית במדינת ישראל. בעידן בו הדעות מתגבשות בעיקר ברשתות החברתיות ובהן הציבור מתמודד עם סוגיות רבות הקשורות בקיומה של מדינת ישראל וצדקתה, יש לעודד אקטיביזם הסברתי ולא להשאיר את השדה רק למבקשי רעתנו. התחרות שימשה בנוסף כגשר המאחד את כלל החברה הישראלית בארץ ומחוצה לה ואיגדה את כלל היוצרים סביב רעיון משותף, על אף מחלוקות היום יום".

"בימים בהם התעמולה נגד ישראל, זו המקודמת בתוך המדינה וזו המקודמת בעולם פועלת ביתר שאת, החשיבות של הצבת מענה הולם היא קריטית. מדובר במאבק רעיוני על עתידה של מדינת ישראל ולכן יש לרתום את כלל החלקים בציבור לקחת חלק בהגנה על ישראל", דברי פלג.

פרסומים אחרונים:

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן