תגובת אם תרצו למתן קביעות ל-30 שנה בתפקיד למפקחת על לימודי האזרחות במשרד החינוך, יעל גוראון

מנכ"ל תנועת "אם תרצו", מתן פלג, התייחס למתן הקביעות לגוראון ואמר כי "מתן קביעות למי שפעלה במחשכים להוצאת מושגים בעלי חשיבות לאומית מתוכניות הלימוד היא לעג לרש. שר החינוך נפתלי בנט שמייצג מפלגה לאומית מקדם את מי שמובילה קו אנטי ציוני ופוסט לאומי". עוד אמר ש"המאבק לצביונה היהודי והדמוקרטי של ישראל נמדד בזהות ובחינוך הערכי של הדור הבא. זהו יום עצוב למערכת החינוך הישראלית".

שתפו:

מנכ"ל תנועת "אם תרצו", מתן פלג, התייחס  למתן הקביעות לגוראון ואמר כי "מתן קביעות למי שפעלה במחשכים להוצאת מושגים בעלי חשיבות לאומית מתוכניות הלימוד היא לעג לרש. שר החינוך נפתלי בנט שמייצג מפלגה לאומית מקדם את מי שמובילה קו אנטי ציוני ופוסט לאומי". עוד אמר ש"המאבק לצביונה היהודי והדמוקרטי של ישראל נמדד בזהות ובחינוך הערכי של הדור הבא. זהו יום עצוב למערכת החינוך הישראלית".

מורה לאזרחות שביקש להישאר בעילום שם הביע אכזבה מההחלטה להעניק קביעות למפמ"ר ואמר כי "מבחינה מקצועית, נשתדל לחפות על הבעיות ולעשות את העבודה יותר טוב בעצמנו. מבחינת האג'נדה הפוליטית שלה, כאזרחים טובים נשים אצבע על ההתנהלות הבעייתית ונשמש כמנגנוני פיקוח ובקרה בלתי פורמליים להחלטותיה".

פרסומים אחרונים:

עולים לירושלים – דורשים ניצחון!

לתרומה למימון ההפגנה עולים לירושלים ודורשים ניצחון! זה תלוי רק בנו. אין לנו ארץ אחרת.אם נשב בבית – החמאס ינצח!ביום חמישי עוזבים הכל ויוצאים לדרוש

פרויקטים אחרונים:

חייבים לנצח את חמאס, רפיח עכשיו!

עם ישראל לא יסכים לקבל כניעה מול חמאס! אנו מרגישים סכנה קיומית למדינה שלנו כאשר המהלך ברפיח מתעכב והקבינט שוקל לאפשר לחמאס לשוב לצפון הרצועה.

חייבים לנצח את החמאס

יעד גיוס 0 הסכום שגויס עד עכשיו הצטרפו למאבק 0% תרמו לנו ותקבלו מאבק בלתי מתפשר עד הניצחון! זוהי שעה מכריעה לעם ישראל, חייבים לדרוש

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן