מגנים את החרם על אוניברסיטת אריאל של אגודת הסוציולוגים

תנועת "אם תרצו" מגנה בתוקף את החלטת האגודה לסוציולוגיה המחזקת את קמפיין ה-BDS בהחרמת מוסד אקדמי ישראלי המוכר בחוק - אוניברסיטת אריאל. זו אותה האגודה שהעניקה פרס על מחקר שקבע כי ישראל היא מדינה גזענית, כי חיילי צה"ל לא אונסים נשים פלסטיניות.

שתפו:

תנועת "אם תרצו" מגנה בתוקף את החלטת האגודה לסוציולוגיה המחזקת את קמפיין ה-BDS בהחרמת מוסד אקדמי ישראלי המוכר בחוק – אוניברסיטת אריאל. זו אותה האגודה שהעניקה פרס על מחקר שקבע כי ישראל היא מדינה גזענית, כי חיילי צה"ל לא אונסים נשים פלסטיניות.

אנו מבקשים משר החינוך נפתלי בנט, מחברי המל"ג ומכנסת ישראל לבחון את הדרכים לתקן את העיוות בו אקדמאים ישראלים מביאים להחרמת האקדמיה הישראלית. זאת, בין היתר באמצעות תיקון חוק המל"ג. איסור על שיתוף פעולה וקבלת מימון, לצד קידום פעילויות עם ארגון שבמטרותיו או במעשיו תמיכה בחרם או שלילת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. בנוסף יש לשנות את התקנות לפעילות ציבורית במוסדות השכלה גבוהה, כדי לאסור על פעילויות המבקשות לחסל את קיומה של מדינת ישראל.

יש להבין כי התופעה בה 1,000 אנשי אקדמיה מאותה קבוצת מחקר מיישרים יחדיו קו היא הוכחה בולטת לשיטת ה"חבר מביא וחבר", בה מודרים אקדמאים בעלי עמדות ציוניות מהמוסדות האקדמיים. תופעה עליה מתריעה "אם תרצו" מזה שנים.

**

לכתבה מאתר NRG – לחצו כאן
לכתבה מאתר ערוץ 7- לחצו כאן

פרסומים אחרונים:

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן