פעילי 'אם תרצו' ביקרו בכנסייה שהושחתה – אומרים לא לקיצונים

פעילי התנועה ביקרו בכנסיית דורמיציון שנפגעה בפעילות תג מחיר וסייעו בניקיונה ובשיקומה. "מגנים את הפגיעה במקום. מדובר מעשה אנטי ציוני"

שתפו:

פעילי התנועה  ביקרו בכנסיית דורמיציון שנפגעה בפעילות תג מחיר וסייעו בניקיונה ובשיקומה. "מגנים את הפגיעה במקום. מדובר מעשה אנטי ציוני"

מתן פלג מנכ"ל תנועת אם תרצו הוסיף, "אנו מגנים מכל וכול את הפגיעה בכנסיה דורמציון ורואים במעשה אנטי ציוני ואנטי ישראלי מיסודו, המאיים באופן מסוכן על החברה הישראלית כולה".

"אם המעשה נעשה על רקע המחלוקת על בעלות המבנה הרי שהדבר אפילו גרוע יותר. זהו מעשה נבזי מאין כמוהו להפוך מחלוקת אזרחית לגיטימית אותה ניתן לברר בכל בית משפט למאבק דתי באופן מלאכותי ומלא שנאה בו יש רק מפסידים. אנו קוראים לכוחות הבטחון לא להרפות עד ללכידת העבריינים", אמר פלג.

האב גבריאל נדאף יו"ר פורום גיוס העדה הנוצרית והמנהיג הרוחני של הנוצרים הארמים בישראל אמר כי "מדובר בצעד חשוב שמראה לאותם גורמים קיצוניים כי הרוב סולדים ממעשיהם וכי אפשר גם אחרת. בזמן שאחרים מדברים "אם תרצו" מוכיחה כי היא פועלת למען דו קיום אמיתי ומתוך דאגה כנה לשלום היחסים בין יהודים לנוצרים ולחיזוק החברה הישראלית".

לקריאת כתבה בנושא בערוץ 7 לחצו כאן

מבזק בנושא בחדשות גלי צה"ל – לשמיעה לחצו כאן

 לכתבה מישראל היום – לחצו כאן

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן