השימוש בדמותו של רבין מבזה את זכרו

מנכ"ל "אם תרצו", מתן פלג, מסר בתגובה לקמפיין החדש של הקרן כי "עכשיו, כשהציבור נחשף לקשרים של עזרא נאווי ובצלם המלשינים על פלשתינים שמוכרים קרקעות ליהודים, אין לקרן החדשה ברירה אלא לנסות להגן על התמנון שיצרה".

שתפו:

מתן פלג מנכ"ל תנועת "אם תרצו" מסר:

"הקרן לישראל חדשה", על אף שמה המטעה, היא קרן אמריקאית התומכת מאז הקמתה, במליוני דולרים בארגונים קיצוניים העוסקים בהסתה נגד חיילי צה"ל וברדיפת קצינים, בקידום החרמת מוצרים ישראליים ובחתירה לבידוד ישראל בעולם. שוברים שתיקה, עדאללה, בצלם, אגודה לזכויות האזרח, במקום, מוסאווא, מחסום ווטש ועוד, הם רק חלק מן הארגונים השתולים שהיא מממנת. הקרן לישראל החדשה היא מלכת השתולים.

לכן עכשיו, כשהציבור נחשף לקשרים של עזרא נאווי ובצלם המלשינים על פלסטינים שמוכרים קרקעות ליהודים ונחשף ששוברים שתיקה העבירו כסף מזומן לעזרא נאווי כדי שיפגינו נגד חיילים, ונחשף הקשר בין שוברים שתיקה לחרם נגד ישראל, אין לקרן החדשה ברירה אלא לנסות להגן על התמנון שיצרה.

לא סתם מכון סמית' למחקר מצא ש-53 אחוז מהחברה בישראל היו רוצים לראות את הקרן לישראל חדשה מחוץ למדינת ישראל. "

לשמחתנו, הקרן לישראל חדשה מבזבזת כרגע את כספה על מסעות ציבוריים מביכים במקום על הסתה נגד מדינת ישראל וחייליה ובכך יצאנו כולנו מורווחים.

לקריאה לחצו כאן וכאן

cover

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן