ועדת הפנים בנושא: המצב בירושלים והטיפול ב"טרור הבודדים"

12.10.2015, ועדת הפנים בנושא: המצב בירושלים והטיפול ב"טרור הבודדים" וזה סיכומה של פעילת המשמר הציוני דמוקרטי נעמה כרמל:

שתפו:

12.10.2015, ועדת הפנים בנושא: המצב בירושלים והטיפול ב"טרור הבודדים" וזה סיכומה של פעילת המשמר הציוני דמוקרטי נעמה כרמל:

מיקי זוהר (ליכוד): הקם להרגך השכם להורגו. אפס סובלנות לטרור.

רויטל סויד (המחנ"צ): לא יכול להיות שחברי הכנסת הערבים יובילו מחאות שקטות שייגרמו לכך שישנם מפגעים, מחבלים ומחבלות. לא יכול להיות שישנם ארגונים שיתסיסו את הרחובות. מי שמשלם את המחיר זה הילדים שלנו.

תמר זנדברג (מרצ): יש להימנע מענישה קולקטיבית שתגרום לאירועים נוספים. "לירות כדי להרוג", "כדור בראש"- זה עונש מוות ללא משפט. הקם לעונשך השכם להורגו- רק כאשר יש לך שתי אפשרויות. כאשר יש אפשרות שלישית, אנחנו כמדינת חוק דמוקרטית לא אמורים לאפשר את זה.

טאלב אבו עראר (הרשימה המשותפת): הטרור נובע משינוי הסטטוס קוו. אני כל יום באל-אקצא ורואה משטר חשוך, שמונעים ממוסלמים להיכנס למסגד ולהתפלל. באו אנשים מעל גיל 60 שלא נתנו להם להיכנס.

זוהיר בהלול (המחנ"צ): כל מעשה דקירה, אי אפשר לכנות פיגוע.

ינון מגל (הבית היהודי): להוציא את התנועה האסלאמית מחוץ לחוק זה לא נכון, הם כולם יהפכו לדאע"ש. אנחנו לא רוצים להפר את הסטטוס קוו ולהקים בית כנסת [על הר הבית], אבל לא הגיוני שיהודים לא יוכלו להתפלל בהר הבית.

השר גלעד ארדן (הליכוד): המשטרה מקבלת גיבוי מלא, הם מגנים עלינו בגופם ממש. כשאנחנו רואים תופעות של התגייסות לדאע"ש, זה צריך להדליק נורה אדומה לנבחרי ציבור, במיוחד אצל חברי הכנסת הערבים. כרגע רוב המקרים יוצאים מערביי מזרח ירושלים. אנחנו מקבלים גיבוי מהמערכת המשפטית. לא לאפשר לפעילי טרור להצטרף להפגנות ולהפוך אותן לעוד מקור להפרות סדר ולהסתה. אין מקום שיהיה חסין מכניסה של כוחות הביטחון או הריסת בתים, כולל מחנה הפליטים שועפאט.

פרסומים אחרונים:

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית עזרו לנו להמשיך לדאוג ללוחמים ולכיתות הכוננות: https://imti.org.il/project/63715/ הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של אם תרצו Please enable JavaScript to view

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן