מקפיאים את המימון לגלרייה אנטי ישראלית בירושלים

היום פנתה תנועת "אם תרצו" לראש העיר ירושלים מר Nir Barkat - ניר ברקת ולשרת התרבות Miri Regev מירי רגב בדרישה להקפיא את המימון לגלריית ברבור בירושלים המארחת את התערוכה האנטי ישראלית "37 % סיפורים מירושלים המזרחית".

שתפו:

היום (11-8-2015) פנתה תנועת "אם תרצו" לראש העיר ירושלים מר Nir Barkat – ניר ברקתולשרת התרבות Miri Regev מירי רגב בדרישה להקפיא את המימון לגלריית ברבור בירושלים המארחת את התערוכה האנטי ישראלית "37 % סיפורים מירושלים המזרחית".

למה?

הנה עדות המוצגת התערוכה הקוראת "להפגין כבוד לאסירים (הפלסטינים) ולחללים ששילמו את מחיר המאבק" ועדות אחרת הקוראת לשכונת פסגת זאב "התנחלות". 

פנו לראש העיר ולשרת התרבות ודרשו את הקפאת המימון לגלרייה, כל עוד התערוכה מוצגת שם.

הכירו את עבדאללה נמר מבית חנינא בירושלים.
הנה סטטוס שלו לאחר שהושלך בקבוק תבערה על רכב ישראלי בבית חנינא לפני שבוע בו הוא מברך את הפיגוע: "להגיב לכל אחד שהתחצף אל צעירי בית חנינא, צעירייך הגדולים" לצד דיווח על פצועים קשה מצד תושבי הרכב הישראלים.
נמר הוא אחד מהתושבים המעידים בתערוכה "37%" של עיר עמים בו הוא מספר על ילדותו בירושלים וכיצד היה משחק עם ילדים מ"ההתנחלות פסגת זאב".
רק רצינו שתדעו.

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן