בכנס השנתי של התנועה שנערך ביום חמישי, תקף יו"ר "אם תרצו" מתן פלג את בנצי גופשטיין על התבטאותו בעד שריפת כנסיות: "זו אנטי-ציונות".

בכנס השנתי של התנועה שנערך ביום חמישי, תקף יו"ר "אם תרצו" מתן פלג את בנצי גופשטיין על התבטאותו בעד שריפת כנסיות: "זו אנטי-ציונות".

שתפו:

פלג נשא דברים והתייחס ממושכות לימין הקיצוני כאיום על המדינה. הוא דחה את דבריו של גופשטיין בנוגע לשריפת כנסיות והבהיר לקול תשואות הקהל ש"זה אנטי ציוני לשרוף כנסיות!". בנוסף, ציין פלג כי "את מדינת ישראל פותחים גששים בדואים מידי בוקר. השמש זורחת וגששים בדואים עוברים על קו הגבול. זאת הציונות ההרצליאנית, זו הציונות של "אם תרצו", זאת הציונות האמיתית".

 

לבסוף, סיכם יו"ר 'אם תרצו' כי הקו האידיאולוגי בו נוקטים פעילי ארגון להב"ה, הדוגל בטהרנות יהודית, אינה חלק מהמוסר הציוני. "הפילוסופיה הציונית מעולם לא דיברה על מדינה טהורה ליהודים, היא תמיד דיברה על לקחת חלק ולהשתלב ולשלב את אלה שלוקחים חלק וקושרים את גורלם למדינת ישראל ולעם היהודי ואנחנו רואים בהם שותפים ואחים לכל דבר."

לקריאת הכתבה >> לחצו כאן

 

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן