דו"ח של האו"ם: ישראלים נגד ישראל

כעת חושפת תנועת "אם תרצו" כי ארגונים ישראלים רבים כגון עדאלה, בצלם, שוברים שתיקה, יש דין ועוד עומדים מאחורי עדויות ומסמכים רבים אשר הובאו לידי הועדה ועל בסיס עדויות אלו קבעה הועדה את מסקנותיה.

שתפו:

לקריאת הכתבה בנושא >> לחצו כאן

כעת חושפת תנועת "אם תרצו" כי ארגונים ישראלים רבים כגון עדאלה, בצלם, שוברים שתיקה, יש דין ועוד עומדים מאחורי עדויות ומסמכים רבים אשר הובאו לידי הועדה ועל בסיס עדויות אלו קבעה הועדה את מסקנותיה.בין היתר, מופיעים 87 אזכורים לדו"חות של ארגון בצלם, 8 אזכורים לארגון עדאלה, 14 אזכורים לשוברים שתיקה, 12 לארגון מוקד, 7 אזכורים של יש דין ועוד.

כאמור, בעת פרסום דו"ח גולדסטון לחקר מבצע "עופרת יצוקה" בשנת 2009, חשפה תנועת "אם תרצו" כי 92 אחוז מהעדויות של ארגונים ישראלים שהובאו בפני הועדה היו ארגונים הנתמכים על ידי הקרן החדשה לישראל. הקרן, אגב, טוענת כי מדובר בסילוף עובדתי חמור, ולטענתה רק שני אחוזים מדו"ח גולדסטון הגיעו מארגונים הנתמכים על יד הקרן.

מתן פלג מנכ"ל תנועת "אם תרצו" מסר :"דוח שאבס הוא עדות מוצקה להיקף הנזק העצום שארגוני הדה לגיטימציה הישראלים, אשר במימון ובשליחות ממשלות זרות וקרנות זרות, חותרים לבידודה של ישראל בעולם. יש לציין שארגונים כמו בצלם, שוברים שתיקה, עדאללה ואחרים המוזכרים בדוח, לא רק נתמכים על ידי ישויות מדינתיות זרות והקרן לישראל חדשה, אלא גם על ידי קרנות ערביות-פלסטיניות קיצוניות העומדות בקשר עם ארגוני טרור ביהודה ושומרון ובעזה."

פרסומים אחרונים:

עולים לירושלים – דורשים ניצחון!

לתרומה למימון ההפגנה עולים לירושלים ודורשים ניצחון! זה תלוי רק בנו. אין לנו ארץ אחרת.אם נשב בבית – החמאס ינצח!ביום חמישי עוזבים הכל ויוצאים לדרוש

פרויקטים אחרונים:

חייבים לנצח את חמאס, רפיח עכשיו!

עם ישראל לא יסכים לקבל כניעה מול חמאס! אנו מרגישים סכנה קיומית למדינה שלנו כאשר המהלך ברפיח מתעכב והקבינט שוקל לאפשר לחמאס לשוב לצפון הרצועה.

חייבים לנצח את החמאס

יעד גיוס 0 הסכום שגויס עד עכשיו הצטרפו למאבק 0% תרמו לנו ותקבלו מאבק בלתי מתפשר עד הניצחון! זוהי שעה מכריעה לעם ישראל, חייבים לדרוש

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן