דו"ח של האו"ם: ישראלים נגד ישראל

כעת חושפת תנועת "אם תרצו" כי ארגונים ישראלים רבים כגון עדאלה, בצלם, שוברים שתיקה, יש דין ועוד עומדים מאחורי עדויות ומסמכים רבים אשר הובאו לידי הועדה ועל בסיס עדויות אלו קבעה הועדה את מסקנותיה.

שתפו:

לקריאת הכתבה בנושא >> לחצו כאן

כעת חושפת תנועת "אם תרצו" כי ארגונים ישראלים רבים כגון עדאלה, בצלם, שוברים שתיקה, יש דין ועוד עומדים מאחורי עדויות ומסמכים רבים אשר הובאו לידי הועדה ועל בסיס עדויות אלו קבעה הועדה את מסקנותיה.בין היתר, מופיעים 87 אזכורים לדו"חות של ארגון בצלם, 8 אזכורים לארגון עדאלה, 14 אזכורים לשוברים שתיקה, 12 לארגון מוקד, 7 אזכורים של יש דין ועוד.

כאמור, בעת פרסום דו"ח גולדסטון לחקר מבצע "עופרת יצוקה" בשנת 2009, חשפה תנועת "אם תרצו" כי 92 אחוז מהעדויות של ארגונים ישראלים שהובאו בפני הועדה היו ארגונים הנתמכים על ידי הקרן החדשה לישראל. הקרן, אגב, טוענת כי מדובר בסילוף עובדתי חמור, ולטענתה רק שני אחוזים מדו"ח גולדסטון הגיעו מארגונים הנתמכים על יד הקרן.

מתן פלג מנכ"ל תנועת "אם תרצו" מסר :"דוח שאבס הוא עדות מוצקה להיקף הנזק העצום שארגוני הדה לגיטימציה הישראלים, אשר במימון ובשליחות ממשלות זרות וקרנות זרות, חותרים לבידודה של ישראל בעולם. יש לציין שארגונים כמו בצלם, שוברים שתיקה, עדאללה ואחרים המוזכרים בדוח, לא רק נתמכים על ידי ישויות מדינתיות זרות והקרן לישראל חדשה, אלא גם על ידי קרנות ערביות-פלסטיניות קיצוניות העומדות בקשר עם ארגוני טרור ביהודה ושומרון ובעזה."

פרסומים אחרונים:

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית עזרו לנו להמשיך לדאוג ללוחמים ולכיתות הכוננות: https://imti.org.il/project/63715/ הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של אם תרצו Please enable JavaScript to view

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן