סיכום הכנס השנתי של אם תרצו תשע"ו

סיכום הכנס השנתי של אם תרצו לשנת תשע"ו - תמונות, סרטונים ועוד

שתפו:

ועידת אם תרצו השנתית- תשע"ו

הועידה נערכה  ביום שני, כ"ו בתמוז, 1/8, בשעה 18:00 בבית ציוני אמריקה.

בהשתתפות כ-350 אנשים.

לצפייה באלבום תמונות – לחץ כאן

למאמר של צופה שהגיע לכנס – לחץ כאן

לצפייה בכנס המלא – לחץ כאן

שר הבטחון לשעבר משה ארנס:" רוצים את ירושלים המאוחדת לנצח"

הכנס השנתי של התנועה הציונית הגדולה בישראל, "אם תרצו" בנושא "מעצבים תודעה" התקיים השבוע (ב') בבית ציוני אמריקה בתל אביב.

במהלך הכנס השנתי, בו השתתפו מאות רבות של תומכים,  נאמו בסגנון הרצאות TED העיתונאים אמילי עמרוסי ודרור אידר מישראל היום, אראל סגל מגלי צה"ל, הכתב והפרשן הפוליטי של מקור ראשון ו-NRG זאב קם.

במהלך הערב הוענק "אות אם תרצו" לשנת תשע"ו-2016 לשר הביטחון והחוץ לשעבר, משה ארנס על תרומתו הייחודית לחברה הישראלית ולמדינת ישראל וכן למייסד הוצאת הספרים "סלע מאיר", רותם סלע. בנוסף לכך ,פעיליה המצטיינים של התנועה זכו גם הם להוקרה מיוחדת על פעולתם להצלחתה של התנועה בשנת תשע"ו.

 שר הביטחון ושר החוץ לשעבר משה ארנס אמר עם קבלת פרס הציונות של "אם תרצו" לשנת 2016 כי האתגרים שעומדים כיום בפני עם ישראל הינם גדולים. לדבריו: "כרגע בגבולות מדינת ישראל ישנם 17 אחוזים מהאוכלוסייה שהם ערבים אזרחי המדינה, שווי זכויות, לעיתים אנו שומעים מנציגיהם דברים שאינם נעימים לאוזננו אך איש מאיתנו לא חושש שאיננו מסוגלים להבטיח את אופייה היהודי של מדינת ישראל. יש תנועה של אנשי שמאל שמנסים להסביר למה כדי לנו להיפרד. מדובר על ירושלים המזרחית, היא לכאורה לא שייכת לנו. ממשלות ימין רצו את האדמה הזו. זו אדמת ארץ ישראל אנו רוצים את האדמה הזו אנו רוצים את הריבונות על האדמה הזו אך לא אכפת לנו מהאנשים שם. על ממשלת ישראל לשקם את תנאי החיים והתנאי הסביבה. ירושלים המזרחית היא חלק אינטגרלי מירושלים. אנו רוצים את ירושלים לנצח. הממשלה הנוכחית מתחילה לדבר על השקעות במזרח העיר. אין לי ספק שזהו תהליך שצובר תנועה .  מי שמאמין בירושלים מאוחדת ואדמת ארץ ישראל יקרה לו, מבין שאין דרך חזרה מהקניית התושבות הישראלית לתושבים אלה.  הדבר הטוב ביותר שקרא לאוכלוסייה הפלשתינאית זה הקמת מדינת ישראל. רבים מהם יכולים לתאר לעצמם איפה הם היו אם לא,  בסוריה. אם דבר זה לא יעשה ירושלים תישאר חלילה בסופו של דבר מחולקת."

מנכ"ל תנועת "אם תרצו", מתן פלג אמר כי הכנס מהווה נקודת שיא בפעילות התנועה. לדבריו: " תנועת "אם תרצו" היא תנועה של העם ועוצמתה מגיעה מתוך מאות אלפי תומכיה בארץ ובעולם. זה יום חג לציונות ויום שמוכיח כי אם נרצה, אגדת הציונות תמשיך לרקום עור וגידים ביתר שאת גם בימים אלה."

בסיום דבריו הציג פלג את היעד הבא אותו מעוניינת התנועה להתחיל בזמן הקרוב. לדבריו:. "הציבור הישראלי מאס בארגונים השתולים הפועלים במימון ממשלתי זר נגד ישראל ונגד חיילי צה"ל. הציבור דחה את השתל הזה.  היות וכך הדבר,  ארגוני הקרן החדשה מרכזים מאמץ במקומות אחרים. בהכפשה בחו"ל, בחדירה לתכניות אקדמאיות וחינוכיות, ובעיקר בלוחמה משפטית נגד המדינה ונגד צה"ל."

פלג הדגיש כי: "התופעה הזו, שממשלות זרות מממנות פה מאות עתירות לבג"צ באמצעות ארגונים שתולים- תיפסק.  לא יכול להיות שמשפחות שכולות, משפחות שיקיריהן נרצחו על ידי מחבלים, יתקשו לשכור עורכי דין בעוד שהמחבלים עצמם, בני העוולה ומשפחותיהם, ייהנו מסוללות עורכי דין על חשבון הברון מגרמניה ומהאיחוד האירופי.  העסק הזה הולך להיגמר. כמו שהבטחנו וכמו שתמיד נקיים- אנחנו לא נרפה. "

קרדיט צילום וידאו: עזריה נהריה מshare live

קרדיט צילום סטילס: קובי דוברז

פרסומים אחרונים:

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית עזרו לנו להמשיך לדאוג ללוחמים ולכיתות הכוננות: https://imti.org.il/project/63715/ הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של אם תרצו Please enable JavaScript to view

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן