חשיפה בלעדית של אגף המחקר בערבית של תנועת "אם תרצו" על השימוש של גורמים המזוהים עם חמאס להסתה לרצח שוטר שירה במחבל

פאנל הניצחון התקיים בחמישי האחרון (8.8) בבני-ברק

הובס האנרכיסט גיא הירשפלד מארגון "תעאיוש" בבית המשפט בתביעה שהגיש נגד אם תרצו

מאות אנשים הגיעו לכנס הזכויות זכויות העם היהודי על ארץ ישראל בהשתתפות עמית סגל, ח"כ אבי דיכטר ושפי פז

האגף המשפטי בתנועת "אם תרצו" חושף פרטים חדשים על תנאי המאסר של מחבלים בבתי הכלא

במלאת 5 שנים למבצע "צוק איתן" פעילי תנועת אם תרצו ממשיכים לזכור ולהנציח את חללי המבצע גיבורי ישראל

אגף המחקר בערבית של תנועת "אם תרצו" חשף ניסיונות לאיים על אלופת ישראל בכדי שלא תייצג את המדינה בחו"ל

הפאנל יתקיים ביום חמישי, ז' באב (8.8) בשעה 18:30

הכנס יתקיים ביום ראשון 28/7 כ"ה בתמוז

הסיור הבינלאומי הראשון של תנועת "אם תרצו" בירושלים בשפה האנגלית התקיים ביום חמישי האחרון 1/8

הסיור יתקיים יום שלישי בתאריך 30/7 כ"ז ניסן

נצחון למחאת המשפחות השכולות ואלפי ביטולי מנויים במפעל הפיס בעקבות הענקת הפרס לסרט על פרקליטת המחבלים לאה צמל

מי הם המרצים הישראלים שמגנים על הבי.די.אס וקוראים לפרלמנט הגרמני שלא להכיר בחרם על ישראל כמעשה אנטישמי?

לכבוד שבוע הספר יצאנו במבצע מיוחד על מיטב הספרים והספרונים של תנועת 'אם תרצו' שנכתבו על ידי מובילי הדעה הציונים בישראל.

דו"ח "אם תרצו": 80% מתקציב העמותה המפעילה את הפסטיבל בעל תכנים אנטי ציונים מגיע מכסף ציבורי

עולים להר יחד עם מרדכי קידר תנועת 'אם תרצו' יחד עם ארגון 'סטודנטים למען הר הבית' שמחים להזמינכם לעליית השנה להר הבית בהדרכתו של המזרחן ד"ר מרדכי קידר.

לאור זאת, נכון היום להשתתף בכאבם של אזרחי ארה"ב אשר איבדו את יקיריהם במלחמות למען חרותם של בני האדם.

התערוכה הוצגה בקמפוס באוניברסיטת אריאל לאחר שלפני כן השנה הוצגה גם באוניברסיטת ת"א ובאוניברסיטה העברית.

לפני מספר ימים הודיע פרופסור עמירם גולדבלום, מרצה באוניברסיטה העברית, כי יפעל נגד קבלתם של סטודנטים הפעילים בתנועת אם תרצו ללימודים מתקדמים. איש השמאל הקיצוני גולדבלום מרשה לעצמו להלך אימים על סטודנטים מן השורה רק בגלל שהם חולקים עליו בדעותיהם.

המחבלים מקבלים תוספת מנת עוף בעלות של 47 ש"ח למחבל ב-2 חגים בשנה, סך הכל העלות המוערכת בשנת 2018, 540 אלף ש"ח, סך הכל העלות של תוספת העוף בארוחות החג החל מ2018 מעל ל6,5 מיליון ש"ח!

המחבלים מקבלים תוספת מנת עוף בעלות של 47 ש"ח למחבל ב-2 חגים בשנה, סך הכל העלות המוערכת בשנת 2018, 540 אלף ש"ח, סך הכל העלות של תוספת העוף בארוחות החג החל מ2018 מעל ל6,5 מיליון ש"ח!

המחבלים מקבלים תוספת מנת עוף בעלות של 47 ש"ח למחבל ב-2 חגים בשנה, סך הכל העלות המוערכת בשנת 2018, 540 אלף ש"ח, סך הכל העלות של תוספת העוף בארוחות החג החל מ2018 מעל ל6,5 מיליון ש"ח!

תנועת 'אם תרצו' יחד עם ארגון 'אם אשכחך' שמחים להזמינכם לסיור מרתק בירושלים בירת ישראל לרגל חגיגות יום ירושלים. בסיור נבקר באתרים היסטוריים יחד עם אתרים אקטואלים רבים.

דו"ח "אם תרצו" לקראת יום המילואים 2019 :% 91 מהרשויות המקומיות, בהן חלה חובת גיוס מעניקות הנחה בארנונה של משרתי המילואים

אנחנו מזמינים אתכם להתחבר לנקודת היצירתיות שבכם ולשלוח אלינו סיפורים קצרים בסימן "יום ירושלים",

השבוע השקנו את האתר "הכר את המרצה", שביקרו בו מעל 15,000 משתמשים, כדי לדעת מי הם אותם המרצים הישראלים במוסדות הציבוריים שמקדמים לחץ בינלאומי על ישראל.

מטרתו של ספרון זה פשוטה – לומר את האמת

איפה היו כל הקוזאקים הנגזלים הללו כאשר מחקר שפורסם במגזין הסטודנטים פי האתון (עיתון שמאל אגב) הוכיח שסטודנטים בעלי דעות ימניות, חובשי כיפה ומילואמיניקים חוששים להתבטא בקמפוסים?

נוכח התגברות המקרים בהם אקדמאים ישראלים השתתפו באירועים אנטי ישראלים בעולם, השיקה תנועת "אם תרצו" אתר חיפוש בו יוכלו הסטודנטים לקבל מידע על המרצים המלמדים אותם באקדמיה ולדעת האם הם מקדמים במסגרת עבודתם פעילות פוליטית אנטי ישראלית. אתר החיפוש, "הכר את המרצה", מבקש לחשוף את פעילותם של מרצים רבים באקדמיה הישראלית הפועלים בארגוני דה לגיטמציה, מקדמים חרם על מדינת ישראל ופוגעים בחיילי צה"ל.

אתמול הושחתה עמדת הנצחה לזכר חללי צה"ל במכללת דוד ילין בידי סטודנטיות ערביות.

אנחנו נמצאים כרגע תחת אש כבדה, חלקנו מרגישים זאת באופן כבד, חלקנו רק רואים עדכונים בחדשות והמדיות החברתיות.

חלוקת דגלי ישראל על ידי פעילי אם תרצו ברחבי הארץ

מנשה הוא השחקן הפעיל היחיד בהיסטוריה של מדינת ישראל שידליק משואה ביום העצמאות. בשנה שעברה הוא הדליק משואה בטקס יום העצמאות בעיר חדרה, השנה הוא ידליק בטקס יום העצמאות המרכזי של מדינת ישראל.

זה הזמן שמסקנות ועידת ארדן שכונסה בעקבות פניית פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות בליווי תנועת "אם תרצו" ייושמו לאלתר.

סיורים לחברון, הרצאות של ד"ר מוטי קידר, הרב חיים נבון, בן דרור ימיני ועוד.ביום חמישי ה-4/4 הגשנו עתירה לוועדת הבחירות המרכזית נגד ארגון "זזים" בחשד למעורבות פסולה בבחירות לכנסת ה- 21 תוך כדי הפרה של החוק.

סיורים לחברון, הרצאות של ד"ר מוטי קידר, הרב חיים נבון, בן דרור ימיני ועוד.

ארבעה ארגונים אנטי-ציוניים מקיימים סיור תעמולתי בירושלים, ומקבלים לשם כך תמיכה ממדינה זרה, הפעם זו נורווגיה. שוב פעם מדינה זרה מקדמת אג'נדות זרות שלה דרך מימון ארגוני תעמולה הפועלים בישראל.

מפגן תמיכה בטרור בלב תל אביב: "שחררו את עזה"

"קבוצה של עשרות חיילים במדים בשיעור משפיעה על הדינמיקה הכיתתית […] אני חשבת כאן על הסטודנטים הפלסטינים שלנו"

בסיור מיוחד זה נכיר את המציאות בעיר האבות מקרוב, נסייר בישוב היהודי, ונלמד מי הם האנרכיסטים והפעילים הזרים שבאים לייצר פרובוקציות.

בזמן שהדרום שרוי במתח לאחר לילה של ירי טילים ויום שכלל שיגורי בלוני תבערה, קיימו היום סטודנטים מאוניברסיטת תל אביב הפגנה "למען הזדהות עם עזה", בגלל "התוקפנות הישראלית"

כי לא מובן מאליו, שסטודנטים באמצע מירוץ החיים יעצרו הכל פעם אחר פעם ויתנו את נשמתם בהתנדבות למען חיילים, ניצולי שואה או משפחות שכולות.

הפעם בג"צ בחר להפוך את החלטת ועדת הבחירות המרכזית ולפסול את מועמדותו של ד"ר בן ארי בעוד הם מכשירים את כסיף ורשימת רע"מ-בל"ד האנטי-ציוניים.

עשרות רבות של משתתפים הגיעו לכנס השקת הספר "מדינה בשלטון בג"ץ" של תנועת "אם תרצו".

9 נציגי שירות שונים של חברת 'פנגו' אמרו לאופיר כהן בן ה-22 שהחברה לא מספקת שירותים ביו"ש. ביהמ"ש לא קיבל את גרסת החברה שמדובר בטעות של נציג וקבע פיצוי על סך 10,000 שקלים.

תושבי הצפון? בואו להכיר את חברון!

אירוע אם תרצו בחודש מרץ ברחבי הארץ: הרצאה של ד"ר גיא בכור, השקת ספר על בגץ, הרצאה של ד"ר אבשלום קור, סיורים לחברון ועוד

דו"ח של "אם תרצו" חושף: 61% מהארגונים שעיקר ממונם ממגיע מיישות זרה לא פירטו על התרומות, כמתחייב בחוק • רשם העמותות: נשקול נקיטת צעדים

אחרי חודשים ארוכים בהם "אם תרצו" צילמה בשטח בחברון, חשפה והפריעה לפעילים האנטי-ישראלים והאנטישמים של EAPPI, הם הודיעו אתמול שהם עוזבים את חברון!

סוכנות TIPH שפעלה בחברון ככוח בינלאומי מאז הסכמי אוסלו, הפכה לסוכנות דה לגיטימציה שפועלת בפועל נגד חיילי צה"ל ומדינת ישראל. הלחץ שלנו על הארגון וברמה הציבורית הביא את הבשורה.

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו:                        
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל.
זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת.
קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים.
קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה.
קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל.
זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל. זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת. קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים. קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה. קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל. זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
Join Im Tirtzu's Newsletter
Subscribe to stay updated
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Learn more about how Im Tirtzu works to strengthen Zionism and combat delegitimization from within Israel.
Join Im Tirtzu's Newsletter
Subscribe to get regular updates from Im Tirtzu
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Learn more about how Im Tirtzu works to strengthen Zionism and combat delegitimization from within Israel