9 נציגי שירות שונים של חברת 'פנגו' אמרו לאופיר כהן בן ה-22 שהחברה לא מספקת שירותים ביו"ש. ביהמ"ש לא קיבל את גרסת החברה שמדובר בטעות של נציג וקבע פיצוי על סך 10,000 שקלים.

תושבי הצפון? בואו להכיר את חברון!

אירוע אם תרצו בחודש מרץ ברחבי הארץ: הרצאה של ד"ר גיא בכור, השקת ספר על בגץ, הרצאה של ד"ר אבשלום קור, סיורים לחברון ועוד

דו"ח של "אם תרצו" חושף: 61% מהארגונים שעיקר ממונם ממגיע מיישות זרה לא פירטו על התרומות, כמתחייב בחוק • רשם העמותות: נשקול נקיטת צעדים

אחרי חודשים ארוכים בהם "אם תרצו" צילמה בשטח בחברון, חשפה והפריעה לפעילים האנטי-ישראלים והאנטישמים של EAPPI, הם הודיעו אתמול שהם עוזבים את חברון!

סוכנות TIPH שפעלה בחברון ככוח בינלאומי מאז הסכמי אוסלו, הפכה לסוכנות דה לגיטימציה שפועלת בפועל נגד חיילי צה"ל ומדינת ישראל. הלחץ שלנו על הארגון וברמה הציבורית הביא את הבשורה.

אחרי הרצח הנתעב של אורי אנסבכר הי"ד, פעילי "אם תרצו" תלו שלטים הקוראים לעונש מוות ברחבי ירושלים, וכן במלחה סמוך למקום הירצחה של אורי. נמשיך לפעול למען קידום חבילת התרעה, בתוכה גם עונש מוות למחבלים בני עוולה.

בחודשים האחרונים אנחנו מתעדים ומצלמים את הארגון הבזוי הזה TIPH, ארגון "פיקוח ונוכחות בין-לאומית זמנית בחברון" שמשום מה מדינת ישראל ממשיכה לנפק לו אישורים להיכנס לשטח חברון. פתחנו מצלמות והתחלנו לתעד אותם מתעדים ועוקבים אחרי החיילים שלנו ממרחק מטר (הם ממש לא אוהבים את זה וביקשו מהחיילים שנפסיק) ולא נפסיק עד שהם יעזבו את העיר.

עם ישראל דורש לפנות את חאן אל אחמר, המאחז הלא חוקי שממשיך להתרחב בחסות האו"ם והאיחוד האירופאי. כל החלטה אחרת היא מתן רוח גבית להתערבות הזרה של האיחוד האירופאי בענייניה הפנימיים של מדינת ישראל וכן כל עיכוב או החלטה אחרת היא ניצחון לרשות הפלסטינית ולתכנית השלבים של סלאם פיאד לבנייה "פלסטינית" בשטחי C.

לאחר מאבק ממושך ולחצים כנגד ארגוני הדה-לגיטימציה, TIPH ו- EAPPI שהיוו חלק ממערכת הצרת צעדיהם וחניקת הישוב היהודי בחברון, הארגונים הזרים יצאו מהעיר חברון.

אנו מברכים את האוניברסיטה העברית על פרסום הודעתה למען סטודנטים ומרצים המשרתים בצה"ל בסדיר ובמילואים. מעל 50,000 מיילים נשלחו על ידי סטודנטים וכ-2000 מכתבים של חיילי המילואים נשלחו לסגל הבכיר של האוניברסיטה ע"י תומכי אם תרצו.

האזכרה תתקיים ביום ה', כ"ו טבת תשע"ט, 3/1/2019 בשעה 15:00 בהר הרצל, חלקת עולי הגרדום.

לאחר ביטול מינויו של רג'א זעאתרה, וההפגנה מול ביתה של ראש העיר קליש, המאבק ממשיך!

עמית סגל מגיע לבר-אילן! תנועת "אם תרצו" מזמינה אתכם להרצאה האחרונה לסמסטר א' במסגרת "התכנית למחשבה ציונית".

*אנו קוראים לשר החינוך בנט להתערב במיידי בנעשה במוסד ולפעול לפיטורי המרצה האלימה. אסור שאלימות כלפי לובש מדים תעבור בשתיקה.*

יש להמשיך ולקדם את חבילת ההרתעה נגד הטרור ובכך למנוע את הפיגוע הבא

נמשיך להיאבק בתופעות פסולות של הטיה פוליטית צינית ואנטי-ציונית באקדמיה.

אחרי הניצחון בעצם ביטול מינויו ההזוי של תומך חיזבאללה לתפקיד סגן ראש העיר בשכר, אנו רוצים להבהיר שהמאבק ממשיך

הכנס הציוני לזכויות אדם יתקיים השנה ביום שני, 10.12

לפני מספר חודשים החלטנו להתגייס למען קבוצת הכדורגל הצעירה והמדהימה משכונת חפציבה בנתניה. כי אחד הדברים חשובים בציונות הוא ערבות הדדית ועזרה לעולים חדשים.

זוכי פרס זכויות האדם לשנת 2018: סא"ל (מיל.) בועז קוקיא אביו של החייל רון ז"ל וארגון "מצילים ללא גבולות"

הלכה למעשה, נכבשה נקודה אסטרטגית במדינת ישראל על כביש 1 המחבר בין מרכז הארץ לים המלח. כיבוש השטח נעשה לאור יום, ללא שימוש בנשק, אלא באמצעות כלים מדיניים של הרשות הפלסטינית וממשלות אירופה.

מעל ל-30,000 הודעות דוא"ל נשלחו לראש העיר עינת קליש על ההחלטה המזעזעת על מינויו של רג'א זעאתרה לתפקיד סגן ראש העיר בעיר השלישית בגודלה בישראל

חיברנו רשימת דרישות שלדעתנו חובה על נבחרי הציבור היקרים שלנו לחתור לבצע –טרם– פיזור הכנסת.

הכירו את המרצה פרופ' ניר אביאלי מאוניברסיטת בן גוריון, ששלח מכתב עידוד לארגון האקדמי שהחליט להחרים את ישראל.

לאור ההתפתחויות אנו קוראים לבית המשפט לנהוג באחריות ולזרז את תהליך מצוי הדין עם המחבל המתועב

אין להרצאות אנטי-ישראליות, רדיקליות וחד-צדדיות שכאלה מקום באקדמיה בישראל

אין להרצאות אנטי-ישראליות, רדיקליות וחד-צדדיות שכאלה מקום באקדמיה בישראל

נמשיך להיאבק עד ישום חוק הענקת 2 נ"ז לסטודנטים במילואים במלואו.

תנועת אם תרצו וכלל עם ישראל שותף בצערם ומבקשים להביע את תנחומינו ותמיכתנו בהם.

משפחות מהדרום שרוצות להתאוורר ולהתארח ברחבי הארץ? משפחות שרוצות לארח?
הירשמו כאן

תנועת "אם תרצו" בשיתוף היישוב היהודי בחברון החליטו לעמוד אל מול השקרים ולהציב מענה אמיתי בפני אלו המבקשים להכיר לעומק את עיר האבות חברון.

בשנים האחרונות אנחנו רואים התקפה על דמותו ומעמדו של חוזה המדינה באתוס הציוני. התחומים שבהם הרצל "מואשם" הם רבים ומגוונים, ואולי אפשר גם להגיד שמדובר באופנה של שחיטת שמותיהם של אישי ציבור נוספים שאינם כבר איתנו ואינם יכולים להגיב לטענות.

אוניברסיטת בר אילן קיימה היום (ג') יריד פוליטי בו היא נותנת במה לחשיפת פעילות התאים הפוליטיים במוסד. במסגרת הירידה האוניברסיטה החליטה להדיר ולא לאפשר לתא "אם תרצו" באוניברסיטה לחלק חומרי הסברה ציוניים, מתנות הוקרה למשרתי המילואים, מנעה כניסה של פעילי התנועה וכל זאת תוך התנהלות פסולה ובניגוד לתקנון האוניברסיטה.

פעילי "אם תרצו" יחד עם עשרות תושבים מישובי הדרום ועוטף עזה חסמנו בבוקר יום שני, עם אור ראשון, את הכביש המוביל למעבר הסחורות בכרם שלום בשל המצב המתוח בדרום.

לאחר פסיקת בית המשפט, במשך כל השבוע האחרון עמדו סטודנטים וסטודנטיות פעילי התנועה באוניברסיטה העברית וקיבלו את פעילת ה-BDS עם חומוס צבר ודגל ישראל שהיא כל כך אוהבת להחרים.

בתחילת תשע"ט תנועת "אם תרצו" הוציאה לפועל 2 סיורים לקבוצות עולים חדשים מאתיופיה השוהים במרכז הקליטה באיבים.

אנו שמחים להזמין אתכם לקחת חלק ביוזמה חדשה וחשובה, שצפויה לחולל לא פחות ממהפכה בעולם הרוח הישראלי, ספריית שיבולת, שהוקמה על ידי הוצאת סלע מאיר וקרן תקווה, הוקמה בכדי לשנות את השיח.

לרגל 120 שנים למסעו של בנימין הרצל לארץ ישראל, אנו שמחים להודיע על הוצאת הספר החדש "הרצל: לא מה שסיפרו לנו" על המנהיג מתווה הדרך שהרבה בזכותו – אנחנו כאן.

קפטן מוליכת ליגת העל בכדורגל הפועל חדרה מנשה זלקה, זכה אתמול לאות הוקרה על פעילותו למען העם והארץ, הן במגרשי הכדורגל והן בשירותו הקרבי ביחידת העילית של חטיבת צנחנים.

שבועיים לפני הבחירות לרשויות המקומיות, תנועת "אם תרצו" מוציאה מחקר ובו סקירה של הרשויות אשר מעניקות הנחה לארנונה למשרתי המילואים.

סיימנו לפני כשלוש שעות את הסמינר השנתי של "אם תרצו", עם עשרות פעילים מכל הארץ שהגיעו ליומיים של אידיאולוגיה, גיבוש וערכים.

ילדי עוטף עזה עברו קיץ רווי אזעקות ובלוני תבערה. בגבעת התחמושת החליטו לפנק אותם בימי כיף והפוגה בגבעה, עם הפעלות, בלונים, אומגה, סיור בתעלות, כיבוד טעים ועוד הרבה דברים טובים.

מירב חג'אג' בסרטון מרגש מודה לעם ישראל על התמיכה. מירב , אמא של סגן שיר חג'אג' ז"ל שנרצחה בפיגוע בארמון הנציב, רוצה לדבר אתכם על המכתב שהיא כתבה לשר הביטחון

נכה צה"ל לחיים לוינסון: "איך אתם מעזים לקרוא לנו פושעים?"

ביום רביעי נפתח משפטו של המחבל שרצח את סמ"ר רונן לוברסקי.

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו:                        
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל.
זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת.
קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים.
קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה.
קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל.
זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל. זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת. קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים. קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה. קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל. זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
Join Im Tirtzu's Newsletter
Subscribe to stay updated
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Learn more about how Im Tirtzu works to strengthen Zionism and combat delegitimization from within Israel.
Join Im Tirtzu's Newsletter
Subscribe to get regular updates from Im Tirtzu
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Learn more about how Im Tirtzu works to strengthen Zionism and combat delegitimization from within Israel