תפריט פתיחה / סגירה
הציונות הלכה לאיבוד – אם תרצו הינה תנועה שרוצה להחזיר את הציונות למרכז. לדבר עברית, להניף את הדגל, לשיר את ההמנון, להסתובב כחול לבן בירושלים, בלי בושה. לדעת ולהרגיש שארץ ישראל היא הבית שלנו. המהפכה הציונית השניה, מחזירים את הציונות למרכז!
  
donate-us
facebook

בשעה טובה, אושר סופית: הקפאת כספים שהרש"פ מעבירה למחבלים, מהכספים המועברים אליה מממשלת ישראל

תנועת "אם תרצו" לאחר אישורו הסופי של חוק נקודות הזכות למילואימיניקים: "יום חג לחברה הישראלית" חוק נקודות זכות למעורבות חברתית המעניק לסטודנטים המשרתים במילואים 2 נקודות זכות עבור שירותם, אושר סופית במליאת הכנסת ברוב של 75 תומכים 10 מתנגדים ונמנע אחד. ראש אגף מדיניות בתנועת "אם תרצו" אלון שוורצר, אשר תנועתו חשפה את אי הענקת…

סיכום אירוע 70 שנה להטבעת אוניית אלטלנה

ביום ב, 11/6, התקיים בבית המשפט העליון בירושלים דיון בעתירות של הארגונים השתולים, "האגודה לזכויות האזרח" ו-"עדאלה" נגד החלטת שר הפנים לשלול את אזרחותו של המחבל עלאא זיוד.

השבוע ועדת החוץ וביטחון אישרה את קיזוז כספי המחבלים והחוק יובא להצבעה בקריאה שנייה ושלישית. הנוסח הסופי קובע כי הממשלה לא תוכל לבטל או להקפיא את הקיזוז המשפחות השכולות היו גורם מפתח במאבק למען אישור ההצעה המקורית מתוך מטרה ברורה, צמצום כספים למחבלים יצמצם את הטרור.

מי שתורם למדינה יזכה להכרה והטבה.

מספיק עם התמימות. ההבדל בין צלם עיתונאי לבין אנרכיסט עם מצלמה שבא להטריד חיילים הוא עצום. צריך לשמור על חיילי צה"ל.  צפו בתגובת מתן פלג בערוץ הכנסת > לחצו כאן לכתבה בגלי צה"ל > לחצו כאן לכתבה בישראל היום > לחצו כאן לכתבה ביתד נאמן > לחצו כאן צפו בכתבה באנגלית בערוץ I24 > לחצו כאן לכתבה בג'רוזלם פוסט > לחצו…

בשבוע שעבר ליווינו את בני משפחת קוקיא, ששכלו את בנם רון ז"ל, בדיון בבית המשפט לריאיון עם בועז קוקיא, אבא של רון ז"ל, בערוץ 1 > לחצו כאן לכתבה בישראל היום > לחצו כאן

לאחר שבשבוע שעבר "פורום בוחרים בחיים", שתנועת "אם תרצו" מלווה בשנים האחרונות, שלח מכתב לשר ארדן ובו דרישה לבטל את שידורי המונדיאל למחבלים, הודיע השר ארדן ביום א', שנתן הוראה לבטל את השידורים.

הרצאות, סיורים, פאנלים בכל רחבי הארץ

הצטרפו אלינו לפעולה פשוטה – לוחצים על הקישור ושולחים פניות במייל לכל ראשי האוניברסיטה, בדרישה לזמן באופן מיידי את ד"ר שלאימה לשימוע לפני פיטורין.

פעילי "אם תרצו" בקמפוסים הם אנשי הקו הראשון, חוד החנית שעומדים על משמר הציונות באקדמיה וברחבי הארץ.

זוכרים שהאיחוד האירופי נזפו בישראל על הפגיעה לכאורה בג'אפר פרח, מנהל הארגון השתול "מוסאוא"? דוח חדש של תנועת אם תרצו חושף, האיחוד העביר למוסאוא כ-6 וחצי מיליון ש"ח!

עתירות ארגוני הקרן וממשלות זרות נגד חיילי צה"ל

5 עובדות זהב שחייבים לדעת!

צפו: לכבוד יום ירושלים והעברת השגרירות האמריקאית

לאחר שבשבוע שעבר "פורום בוחרים בחיים", שתנועת "אם תרצו" מלווה בשנים האחרונות, שלח מכתב לשר ארדן ובו דרישה לבטל את שידורי המונדיאל למחבלים, הודיע השר ארדן ביום א', שנתן הוראה לבטל את השידורים.

צפו: לכבוד יום ירושלים והעברת השגרירות האמריקאית

התופעה הזו לא רק מסכנת את עתידה של מדינת ישראל בטווח הארוך אלא את חייהם של חיילי צה"ל בטווח המיידי

יועצה המשפטי של תנועת "אם תרצו" עו"ד בן ציון אדורם דרש ממשרד המשפטים לפתוח בחקירה מיידית בעקבות איסור האפלייה שאנשי הקרן החדשה עוברים עליו לכאורה

ממשיכים לדאוג למילואימניקים, התהליך אותו התחלנו הופך למציאות.

מטרתו של הקמפיין החדש היא לחשוף בפני הציבור את העובדה כי מדובר בקרן פוליטית זרה, הפועלת כאופוזיציה גלויה בתוך מדינת ישראל, נגד אזרחי המדינה ונגד חיילי צה"ל.

עוצרים את הקרן לישראל חדשה

לאור ההתפתחויות בדרום, אנו מזמינים אתכם לא לבטל את הטיולים, אלא להעביר את יום ג' (3/4) לטיול משפחתי שכולו מפגן של תמיכה בצה"ל ובישובי עוטף עזה בארץ ישראל!

גאים בצה"ל גאים שאנחנו ישראלים

אירוע יום העצמאות של אם תרצו יתקיים זה השנה השביעית.

צעד חיובי, אך מעט מידי ומאוחר מידי.

תחרות הסיפור הקצר המסורתית של תנועת אם תרצו חוזרת לשנה שישית!

פוסט תמיכה במשרתי המילואים שכבש את הרשת

קיימנו היום דקת דומיה באוניברסיטת חיפה לזכר נרצחי שני הפיגועים שאירעו בימים האחרונים – עדיאל קולמן ז"ל, סמל נתנאל קהלני ז"ל וסרן זיו דאוס ז"ל.

יועמ"ש תנועת "אם תרצו" ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד מנדלבליט- שקול שנית. עו"ד בנציון אדורם פנה ליועץ המשפטי לממשלה שלא להתערב בהחלטותיו של שר החינוך בנוגע לשיתוף פעולה בין המשרד לאגודה לזכויות האזרח. היועץ המשפטי של תנועת "אם תרצו", עו"ד בן ציון אדורם, פנה במכתב ליועמ"ש אביחי מנדלבליט, בעקבות התערבותו בנוגע לשיתוף הפעולה בין משרד החינוך…

מה קורה כשמתעדים את פעילי השמאל הקיצוני?

מי מממן את מחאת המסתננים?

אחרי שנים שאנו פועלים בקמפוסים ברחבי הארץ, ואחרי מאות רבות של פניות מצד סטודנטים , השבוע הקמנו "קו חם" שבו סטודנטים יוכלו להתלונן ברגע שמרצה מנצל לרעה את במת המרצה לשטיפת מוחות אנטי ופוסט ציונית.

אחרי מספר שנים של ליווי משפחת שכולות לבג"צ – תנועת אם תרצו עותרת לראשונה לבית הדין בנושא שלילת תושבות למחבלים

יש לך זמן פנוי, מוטיבציה ורצון לעזור לעם ישראל? לפרויקט חדש בשלב הקמה, תנועת "אם תרצו" מגייסת אזרחים בוגרים וותיקים הרוצים להשפיע על המציאות במדינת ישראל ולקחת חלק בבניית חברה ציונית יותר בישראל.

אנחנו מחזקים את ועדת השרים לענייני חקיקה שהעבירה ביום א' (19/11) את הצעת החוק להעדפת המשרתים בצה"ל ובשירות הלאומי.

שעות לאחר שנודע שרון נרצח החלטנו בתנועת "אם תרצו" שבמהלך שבוע השבעה נקים פינות הנצחה לזכרו בקמפוסים ברחבי הארץ.

בין טירוף לשיגעון. התמונה הזו פשוט בלתי-נתפסת. הזויה. מכעיסה.

האוניברסיטה העברית בשירות ה- BDS. פעם נוספת משתמשים ארגונים אנטי ישראליים במוסדות ציבור ישראלים כבמה להסתה נגד המדינה.

מנהלת שלא יודעת לעשות את ההבדל בין חופש ביטוי לבין הסתה להשתמטות אינה ראויה להכשיר את דור העתיד. השבוע התקיים דיון בכנסת בנושא קריאות התמיכה בסרבנות של מנהלת בית הספר איריס גור, על משרד החינוך קיימת החובה המוסרית למנוע מאדם התומך פומבית בכל סוג של עבריינות, ובעידוד ברסנות בפרט לנהל בית ספר בישראל.

פנינו לרוביק דנילוביץ' ראש העיר באר שבע וביקשנו לבטל את הכנס האנטי-ישראלי של "קואליציית נשים לשלום" שאמור להתקיים במקום הממומן על ידי כסף ציבורי. בעקבות פניות שלנו ושל ארגונים ואנשים נוספים החליט ראש העיר לפנות לארגון בדרישה לבטל את האירוע ולא, יפעיל את האגף המשפטי נגד הארגון.

חשפנו ששגרירות שוויץ מעורבת במימון ישיר בהיקף נרחב לפעילות פוליטית ומשפטית בישראל. החשיפה שלנו מוכיחה כמה עמוקה המעורבות של מדינות זרות בפוליטיקה הישראלית, במיוחד דרך מערכת המשפט.

מהיום האמת הציונית השואפת להציב מענה לתעמולה האנטי ישראלית- עוברת צנזורה. מדובר בפגיעה בחופש הביטוי, בחופש המחשבה ובפוסט ציונות מבישה. לא וויכוח על האמת, לא וויכוח על צדק לא וויכוח על זכותנו להתקיים בביטחון ובשלום. אין יותר הבדל בין טוב ורע.

מהיום האמת הציונית השואפת להציב מענה לתעמולה האנטי ישראלית- עוברת צנזורה. מדובר בפגיעה בחופש הביטוי, בחופש המחשבה ובפוסט ציונות מבישה. לא וויכוח על האמת, לא וויכוח על צדק לא וויכוח על זכותנו להתקיים בביטחון ובשלום. אין יותר הבדל בין טוב ורע.

בשבוע האחרון קרוב ל-10,000 סטודנטים, תושבי באר שבע ואזרחי ישראל חתמו על העצומה שהוגשה לפרופ' רבקה כרמי בדרישה למסלול מיוחדים גם לחיילים, תושבי באר שבע ואוכלוסיות אחרות

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו:                        
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל.
זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת.
קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים.
קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה.
קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל.
זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל. זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת. קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים. קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה. קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל. זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
Join the Im Tirtzu Newsletter
Subscribe below to get updates
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Sign up now and you’ll learn more about
Im Tirtzu activities all around israel
Fighting BDS from Within
How to strengthen Israel
Conventions and Intellectual Programs
How to support minorities serving in the IDF
Join the Im Tirtzu Newsletter
Subscribe below to get regular updates from Im Tirtzu
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Sign up now and you’ll learn more about:
Im Tirtzu activities all around Israel,
Fighting BDS From Within,
How To Strengthen Israel,
Conventions And Intellectual Programs,
How To Support Minorities Serving In The IDF