תפריט פתיחה / סגירה
הציונות הלכה לאיבוד – אם תרצו הינה תנועה שרוצה להחזיר את הציונות למרכז. לדבר עברית, להניף את הדגל, לשיר את ההמנון, להסתובב כחול לבן בירושלים, בלי בושה. לדעת ולהרגיש שארץ ישראל היא הבית שלנו. המהפכה הציונית השניה, מחזירים את הציונות למרכז!
  
donate-us
facebook

סיימנו לפני כשלוש שעות את הסמינר השנתי של "אם תרצו", עם עשרות פעילים מכל הארץ שהגיעו ליומיים של אידיאולוגיה, גיבוש וערכים.

ילדי עוטף עזה עברו קיץ רווי אזעקות ובלוני תבערה. בגבעת התחמושת החליטו לפנק אותם בימי כיף והפוגה בגבעה, עם הפעלות, בלונים, אומגה, סיור בתעלות, כיבוד טעים ועוד הרבה דברים טובים.

מירב חג'אג' בסרטון מרגש מודה לעם ישראל על התמיכה. מירב , אמא של סגן שיר חג'אג' ז"ל שנרצחה בפיגוע בארמון הנציב, רוצה לדבר אתכם על המכתב שהיא כתבה לשר הביטחון

נכה צה"ל לחיים לוינסון: "איך אתם מעזים לקרוא לנו פושעים?"

ביום רביעי נפתח משפטו של המחבל שרצח את סמ"ר רונן לוברסקי.

פעילי "אם תרצו" שהגיעו להפגנה במוצאי שבת שעברה בתל אביב תיעדו אמירות קשות נגד מדינת ישראל מצד משתתפי ההפגנה. במהלך ההפגנה נשמעו צעקות כמו "ברוח ודם נפדה אותך פלסטין", "שהיד נוח במשכבך בשלום אנחנו ממשיכים את דרכך", "ישראל מדינה טרור" וכן- "פלסטין ערבית מהים ועד הירדן".

"כנסת-רחוב-בג"ץ". הקרן לישראל חדשה והמחאה נגד חוק הלאום.

זה הזמן של כל אזרח ישראלי לאמר באופן הברור ביותר: אני בעד חוק הלאום.

לקריאה בהרחבה, 3 נקודות חשובות ללמוד מפרשת תמימי

נזכיר גם שלפני חודש, כשחנכו בירושלים כיכר ע"ש הלוחם הדרוזי, באנו לברך ולחבק המשפחות הדרוזיות ששכלו את יקיריהן.

הסרטון שמשגע את הרשת, מאות אלפי צפיות בפייסבוק וביוטיוב!

ביום שלישי ליוו פעילי התנועה את משפחת חג'אג' ומשפחות שכולות נוספות לדיון בבג”ץ שעסק בבקשה של משפחות מחבלים לשחרור גופות קרוביהן הרוצחים המוחזקות בישראל.

אנו קוראים לכל מי שחשובה לו מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית לתמוך בחוק החשוב.

פעילי "אם תרצו" באו לגלות סולידריות עם תושבי עוטף עזה.

אירוע מיוחד לכל המשפחה בחופש הגדול:

בשעה טובה, אושר סופית: הקפאת כספים שהרש"פ מעבירה למחבלים, מהכספים המועברים אליה מממשלת ישראל

תנועת "אם תרצו" לאחר אישורו הסופי של חוק נקודות הזכות למילואימיניקים: "יום חג לחברה הישראלית" חוק נקודות זכות למעורבות חברתית המעניק לסטודנטים המשרתים במילואים 2 נקודות זכות עבור שירותם, אושר סופית במליאת הכנסת ברוב של 75 תומכים 10 מתנגדים ונמנע אחד. ראש אגף מדיניות בתנועת "אם תרצו" אלון שוורצר, אשר תנועתו חשפה את אי הענקת…

ביום ב, 11/6, התקיים בבית המשפט העליון בירושלים דיון בעתירות של הארגונים השתולים, "האגודה לזכויות האזרח" ו-"עדאלה" נגד החלטת שר הפנים לשלול את אזרחותו של המחבל עלאא זיוד.

השבוע ועדת החוץ וביטחון אישרה את קיזוז כספי המחבלים והחוק יובא להצבעה בקריאה שנייה ושלישית. הנוסח הסופי קובע כי הממשלה לא תוכל לבטל או להקפיא את הקיזוז המשפחות השכולות היו גורם מפתח במאבק למען אישור ההצעה המקורית מתוך מטרה ברורה, צמצום כספים למחבלים יצמצם את הטרור.

מי שתורם למדינה יזכה להכרה והטבה.

מספיק עם התמימות. ההבדל בין צלם עיתונאי לבין אנרכיסט עם מצלמה שבא להטריד חיילים הוא עצום. צריך לשמור על חיילי צה"ל.  צפו בתגובת מתן פלג בערוץ הכנסת > לחצו כאן לכתבה בגלי צה"ל > לחצו כאן לכתבה בישראל היום > לחצו כאן לכתבה ביתד נאמן > לחצו כאן צפו בכתבה באנגלית בערוץ I24 > לחצו כאן לכתבה בג'רוזלם פוסט > לחצו…

בשבוע שעבר ליווינו את בני משפחת קוקיא, ששכלו את בנם רון ז"ל, בדיון בבית המשפט לריאיון עם בועז קוקיא, אבא של רון ז"ל, בערוץ 1 > לחצו כאן לכתבה בישראל היום > לחצו כאן

לאחר שבשבוע שעבר "פורום בוחרים בחיים", שתנועת "אם תרצו" מלווה בשנים האחרונות, שלח מכתב לשר ארדן ובו דרישה לבטל את שידורי המונדיאל למחבלים, הודיע השר ארדן ביום א', שנתן הוראה לבטל את השידורים.

הרצאות, סיורים, פאנלים בכל רחבי הארץ

הצטרפו אלינו לפעולה פשוטה – לוחצים על הקישור ושולחים פניות במייל לכל ראשי האוניברסיטה, בדרישה לזמן באופן מיידי את ד"ר שלאימה לשימוע לפני פיטורין.

פעילי "אם תרצו" בקמפוסים הם אנשי הקו הראשון, חוד החנית שעומדים על משמר הציונות באקדמיה וברחבי הארץ.

זוכרים שהאיחוד האירופי נזפו בישראל על הפגיעה לכאורה בג'אפר פרח, מנהל הארגון השתול "מוסאוא"? דוח חדש של תנועת אם תרצו חושף, האיחוד העביר למוסאוא כ-6 וחצי מיליון ש"ח!

עתירות ארגוני הקרן וממשלות זרות נגד חיילי צה"ל

5 עובדות זהב שחייבים לדעת!

צפו: לכבוד יום ירושלים והעברת השגרירות האמריקאית

לאחר שבשבוע שעבר "פורום בוחרים בחיים", שתנועת "אם תרצו" מלווה בשנים האחרונות, שלח מכתב לשר ארדן ובו דרישה לבטל את שידורי המונדיאל למחבלים, הודיע השר ארדן ביום א', שנתן הוראה לבטל את השידורים.

צפו: לכבוד יום ירושלים והעברת השגרירות האמריקאית

התופעה הזו לא רק מסכנת את עתידה של מדינת ישראל בטווח הארוך אלא את חייהם של חיילי צה"ל בטווח המיידי

יועצה המשפטי של תנועת "אם תרצו" עו"ד בן ציון אדורם דרש ממשרד המשפטים לפתוח בחקירה מיידית בעקבות איסור האפלייה שאנשי הקרן החדשה עוברים עליו לכאורה

ממשיכים לדאוג למילואימניקים, התהליך אותו התחלנו הופך למציאות.

מטרתו של הקמפיין החדש היא לחשוף בפני הציבור את העובדה כי מדובר בקרן פוליטית זרה, הפועלת כאופוזיציה גלויה בתוך מדינת ישראל, נגד אזרחי המדינה ונגד חיילי צה"ל.

עוצרים את הקרן לישראל חדשה

לאור ההתפתחויות בדרום, אנו מזמינים אתכם לא לבטל את הטיולים, אלא להעביר את יום ג' (3/4) לטיול משפחתי שכולו מפגן של תמיכה בצה"ל ובישובי עוטף עזה בארץ ישראל!

גאים בצה"ל גאים שאנחנו ישראלים

אירוע יום העצמאות של אם תרצו יתקיים זה השנה השביעית.

צעד חיובי, אך מעט מידי ומאוחר מידי.

תחרות הסיפור הקצר המסורתית של תנועת אם תרצו חוזרת לשנה שישית!

פוסט תמיכה במשרתי המילואים שכבש את הרשת

קיימנו היום דקת דומיה באוניברסיטת חיפה לזכר נרצחי שני הפיגועים שאירעו בימים האחרונים – עדיאל קולמן ז"ל, סמל נתנאל קהלני ז"ל וסרן זיו דאוס ז"ל.

יועמ"ש תנועת "אם תרצו" ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד מנדלבליט- שקול שנית. עו"ד בנציון אדורם פנה ליועץ המשפטי לממשלה שלא להתערב בהחלטותיו של שר החינוך בנוגע לשיתוף פעולה בין המשרד לאגודה לזכויות האזרח. היועץ המשפטי של תנועת "אם תרצו", עו"ד בן ציון אדורם, פנה במכתב ליועמ"ש אביחי מנדלבליט, בעקבות התערבותו בנוגע לשיתוף הפעולה בין משרד החינוך…

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו:                        
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל.
זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת.
קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים.
קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה.
קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל.
זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל. זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת. קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים. קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה. קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל. זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
Join the Im Tirtzu Newsletter
Subscribe below to get updates
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Sign up now and you’ll learn more about
Im Tirtzu activities all around israel
Fighting BDS from Within
How to strengthen Israel
Conventions and Intellectual Programs
How to support minorities serving in the IDF
Join the Im Tirtzu Newsletter
Subscribe below to get regular updates from Im Tirtzu
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Sign up now and you’ll learn more about:
Im Tirtzu activities all around Israel,
Fighting BDS From Within,
How To Strengthen Israel,
Conventions And Intellectual Programs,
How To Support Minorities Serving In The IDF