תפריט פתיחה / סגירה
הציונות הלכה לאיבוד – אם תרצו הינה תנועה שרוצה להחזיר את הציונות למרכז. לדבר עברית, להניף את הדגל, לשיר את ההמנון, להסתובב כחול לבן בירושלים, בלי בושה. לדעת ולהרגיש שארץ ישראל היא הבית שלנו. המהפכה הציונית השניה, מחזירים את הציונות למרכז!
  
donate-us
facebook

תנועת "אם תרצו" בשיתוף היישוב היהודי בחברון החליטו לעמוד אל מול השקרים ולהציב מענה אמיתי בפני אלו המבקשים להכיר לעומק את עיר האבות חברון.

בשנים האחרונות אנחנו רואים התקפה על דמותו ומעמדו של חוזה המדינה באתוס הציוני. התחומים שבהם הרצל "מואשם" הם רבים ומגוונים, ואולי אפשר גם להגיד שמדובר באופנה של שחיטת שמותיהם של אישי ציבור נוספים שאינם כבר איתנו ואינם יכולים להגיב לטענות.

אוניברסיטת בר אילן קיימה היום (ג') יריד פוליטי בו היא נותנת במה לחשיפת פעילות התאים הפוליטיים במוסד. במסגרת הירידה האוניברסיטה החליטה להדיר ולא לאפשר לתא "אם תרצו" באוניברסיטה לחלק חומרי הסברה ציוניים, מתנות הוקרה למשרתי המילואים, מנעה כניסה של פעילי התנועה וכל זאת תוך התנהלות פסולה ובניגוד לתקנון האוניברסיטה.

פעילי "אם תרצו" יחד עם עשרות תושבים מישובי הדרום ועוטף עזה חסמנו בבוקר יום שני, עם אור ראשון, את הכביש המוביל למעבר הסחורות בכרם שלום בשל המצב המתוח בדרום.

לאחר פסיקת בית המשפט, במשך כל השבוע האחרון עמדו סטודנטים וסטודנטיות פעילי התנועה באוניברסיטה העברית וקיבלו את פעילת ה-BDS עם חומוס צבר ודגל ישראל שהיא כל כך אוהבת להחרים.

בתחילת תשע"ט תנועת "אם תרצו" הוציאה לפועל 2 סיורים לקבוצות עולים חדשים מאתיופיה השוהים במרכז הקליטה באיבים.

אנו שמחים להזמין אתכם לקחת חלק ביוזמה חדשה וחשובה, שצפויה לחולל לא פחות ממהפכה בעולם הרוח הישראלי, ספריית שיבולת, שהוקמה על ידי הוצאת סלע מאיר וקרן תקווה, הוקמה בכדי לשנות את השיח.

לרגל 120 שנים למסעו של בנימין הרצל לארץ ישראל, אנו שמחים להודיע על הוצאת הספר החדש "הרצל: לא מה שסיפרו לנו" על המנהיג מתווה הדרך שהרבה בזכותו – אנחנו כאן.

קפטן מוליכת ליגת העל בכדורגל הפועל חדרה מנשה זלקה, זכה אתמול לאות הוקרה על פעילותו למען העם והארץ, הן במגרשי הכדורגל והן בשירותו הקרבי ביחידת העילית של חטיבת צנחנים.

שבועיים לפני הבחירות לרשויות המקומיות, תנועת "אם תרצו" מוציאה מחקר ובו סקירה של הרשויות אשר מעניקות הנחה לארנונה למשרתי המילואים.

סיימנו לפני כשלוש שעות את הסמינר השנתי של "אם תרצו", עם עשרות פעילים מכל הארץ שהגיעו ליומיים של אידיאולוגיה, גיבוש וערכים.

ילדי עוטף עזה עברו קיץ רווי אזעקות ובלוני תבערה. בגבעת התחמושת החליטו לפנק אותם בימי כיף והפוגה בגבעה, עם הפעלות, בלונים, אומגה, סיור בתעלות, כיבוד טעים ועוד הרבה דברים טובים.

מירב חג'אג' בסרטון מרגש מודה לעם ישראל על התמיכה. מירב , אמא של סגן שיר חג'אג' ז"ל שנרצחה בפיגוע בארמון הנציב, רוצה לדבר אתכם על המכתב שהיא כתבה לשר הביטחון

נכה צה"ל לחיים לוינסון: "איך אתם מעזים לקרוא לנו פושעים?"

ביום רביעי נפתח משפטו של המחבל שרצח את סמ"ר רונן לוברסקי.

פעילי "אם תרצו" שהגיעו להפגנה במוצאי שבת שעברה בתל אביב תיעדו אמירות קשות נגד מדינת ישראל מצד משתתפי ההפגנה. במהלך ההפגנה נשמעו צעקות כמו "ברוח ודם נפדה אותך פלסטין", "שהיד נוח במשכבך בשלום אנחנו ממשיכים את דרכך", "ישראל מדינה טרור" וכן- "פלסטין ערבית מהים ועד הירדן".

"כנסת-רחוב-בג"ץ". הקרן לישראל חדשה והמחאה נגד חוק הלאום.

זה הזמן של כל אזרח ישראלי לאמר באופן הברור ביותר: אני בעד חוק הלאום.

לקריאה בהרחבה, 3 נקודות חשובות ללמוד מפרשת תמימי

נזכיר גם שלפני חודש, כשחנכו בירושלים כיכר ע"ש הלוחם הדרוזי, באנו לברך ולחבק המשפחות הדרוזיות ששכלו את יקיריהן.

הסרטון שמשגע את הרשת, מאות אלפי צפיות בפייסבוק וביוטיוב!

ביום שלישי ליוו פעילי התנועה את משפחת חג'אג' ומשפחות שכולות נוספות לדיון בבג”ץ שעסק בבקשה של משפחות מחבלים לשחרור גופות קרוביהן הרוצחים המוחזקות בישראל.

אנו קוראים לכל מי שחשובה לו מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית לתמוך בחוק החשוב.

פעילי "אם תרצו" באו לגלות סולידריות עם תושבי עוטף עזה.

אירוע מיוחד לכל המשפחה בחופש הגדול:

בשעה טובה, אושר סופית: הקפאת כספים שהרש"פ מעבירה למחבלים, מהכספים המועברים אליה מממשלת ישראל

תנועת "אם תרצו" לאחר אישורו הסופי של חוק נקודות הזכות למילואימיניקים: "יום חג לחברה הישראלית" חוק נקודות זכות למעורבות חברתית המעניק לסטודנטים המשרתים במילואים 2 נקודות זכות עבור שירותם, אושר סופית במליאת הכנסת ברוב של 75 תומכים 10 מתנגדים ונמנע אחד. ראש אגף מדיניות בתנועת "אם תרצו" אלון שוורצר, אשר תנועתו חשפה את אי הענקת…

ביום ב, 11/6, התקיים בבית המשפט העליון בירושלים דיון בעתירות של הארגונים השתולים, "האגודה לזכויות האזרח" ו-"עדאלה" נגד החלטת שר הפנים לשלול את אזרחותו של המחבל עלאא זיוד.

השבוע ועדת החוץ וביטחון אישרה את קיזוז כספי המחבלים והחוק יובא להצבעה בקריאה שנייה ושלישית. הנוסח הסופי קובע כי הממשלה לא תוכל לבטל או להקפיא את הקיזוז המשפחות השכולות היו גורם מפתח במאבק למען אישור ההצעה המקורית מתוך מטרה ברורה, צמצום כספים למחבלים יצמצם את הטרור.

מי שתורם למדינה יזכה להכרה והטבה.

מספיק עם התמימות. ההבדל בין צלם עיתונאי לבין אנרכיסט עם מצלמה שבא להטריד חיילים הוא עצום. צריך לשמור על חיילי צה"ל.  צפו בתגובת מתן פלג בערוץ הכנסת > לחצו כאן לכתבה בגלי צה"ל > לחצו כאן לכתבה בישראל היום > לחצו כאן לכתבה ביתד נאמן > לחצו כאן צפו בכתבה באנגלית בערוץ I24 > לחצו כאן לכתבה בג'רוזלם פוסט > לחצו…

בשבוע שעבר ליווינו את בני משפחת קוקיא, ששכלו את בנם רון ז"ל, בדיון בבית המשפט לריאיון עם בועז קוקיא, אבא של רון ז"ל, בערוץ 1 > לחצו כאן לכתבה בישראל היום > לחצו כאן

לאחר שבשבוע שעבר "פורום בוחרים בחיים", שתנועת "אם תרצו" מלווה בשנים האחרונות, שלח מכתב לשר ארדן ובו דרישה לבטל את שידורי המונדיאל למחבלים, הודיע השר ארדן ביום א', שנתן הוראה לבטל את השידורים.

הרצאות, סיורים, פאנלים בכל רחבי הארץ

הצטרפו אלינו לפעולה פשוטה – לוחצים על הקישור ושולחים פניות במייל לכל ראשי האוניברסיטה, בדרישה לזמן באופן מיידי את ד"ר שלאימה לשימוע לפני פיטורין.

פעילי "אם תרצו" בקמפוסים הם אנשי הקו הראשון, חוד החנית שעומדים על משמר הציונות באקדמיה וברחבי הארץ.

זוכרים שהאיחוד האירופי נזפו בישראל על הפגיעה לכאורה בג'אפר פרח, מנהל הארגון השתול "מוסאוא"? דוח חדש של תנועת אם תרצו חושף, האיחוד העביר למוסאוא כ-6 וחצי מיליון ש"ח!

עתירות ארגוני הקרן וממשלות זרות נגד חיילי צה"ל

5 עובדות זהב שחייבים לדעת!

צפו: לכבוד יום ירושלים והעברת השגרירות האמריקאית

לאחר שבשבוע שעבר "פורום בוחרים בחיים", שתנועת "אם תרצו" מלווה בשנים האחרונות, שלח מכתב לשר ארדן ובו דרישה לבטל את שידורי המונדיאל למחבלים, הודיע השר ארדן ביום א', שנתן הוראה לבטל את השידורים.

צפו: לכבוד יום ירושלים והעברת השגרירות האמריקאית

התופעה הזו לא רק מסכנת את עתידה של מדינת ישראל בטווח הארוך אלא את חייהם של חיילי צה"ל בטווח המיידי

יועצה המשפטי של תנועת "אם תרצו" עו"ד בן ציון אדורם דרש ממשרד המשפטים לפתוח בחקירה מיידית בעקבות איסור האפלייה שאנשי הקרן החדשה עוברים עליו לכאורה

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו:                        
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל.
זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת.
קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים.
קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה.
קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל.
זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל. זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת. קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים. קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה. קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל. זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
Join Im Tirtzu's Newsletter
Subscribe to stay updated
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Learn more about how Im Tirtzu works to strengthen Zionism and combat delegitimization from within Israel.
Join Im Tirtzu's Newsletter
Subscribe to get regular updates from Im Tirtzu
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Learn more about how Im Tirtzu works to strengthen Zionism and combat delegitimization from within Israel