דו"ח "אם תרצו" לקראת יום המילואים 2019 :% 91 מהרשויות המקומיות, בהן חלה חובת גיוס מעניקות הנחה בארנונה של משרתי המילואים

אנחנו מזמינים אתכם להתחבר לנקודת היצירתיות שבכם ולשלוח אלינו סיפורים קצרים בסימן "יום ירושלים",

השבוע השקנו את האתר "הכר את המרצה", שביקרו בו מעל 15,000 משתמשים, כדי לדעת מי הם אותם המרצים הישראלים במוסדות הציבוריים שמקדמים לחץ בינלאומי על ישראל.

מטרתו של ספרון זה פשוטה – לומר את האמת

איפה היו כל הקוזאקים הנגזלים הללו כאשר מחקר שפורסם במגזין הסטודנטים פי האתון (עיתון שמאל אגב) הוכיח שסטודנטים בעלי דעות ימניות, חובשי כיפה ומילואמיניקים חוששים להתבטא בקמפוסים?

נוכח התגברות המקרים בהם אקדמאים ישראלים השתתפו באירועים אנטי ישראלים בעולם, השיקה תנועת "אם תרצו" אתר חיפוש בו יוכלו הסטודנטים לקבל מידע על המרצים המלמדים אותם באקדמיה ולדעת האם הם מקדמים במסגרת עבודתם פעילות פוליטית אנטי ישראלית. אתר החיפוש, "הכר את המרצה", מבקש לחשוף את פעילותם של מרצים רבים באקדמיה הישראלית הפועלים בארגוני דה לגיטמציה, מקדמים חרם על מדינת ישראל ופוגעים בחיילי צה"ל.

אתמול הושחתה עמדת הנצחה לזכר חללי צה"ל במכללת דוד ילין בידי סטודנטיות ערביות.

אנחנו נמצאים כרגע תחת אש כבדה, חלקנו מרגישים זאת באופן כבד, חלקנו רק רואים עדכונים בחדשות והמדיות החברתיות.

חלוקת דגלי ישראל על ידי פעילי אם תרצו ברחבי הארץ

מנשה הוא השחקן הפעיל היחיד בהיסטוריה של מדינת ישראל שידליק משואה ביום העצמאות. בשנה שעברה הוא הדליק משואה בטקס יום העצמאות בעיר חדרה, השנה הוא ידליק בטקס יום העצמאות המרכזי של מדינת ישראל.

זה הזמן שמסקנות ועידת ארדן שכונסה בעקבות פניית פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות בליווי תנועת "אם תרצו" ייושמו לאלתר.

סיורים לחברון, הרצאות של ד"ר מוטי קידר, הרב חיים נבון, בן דרור ימיני ועוד.ביום חמישי ה-4/4 הגשנו עתירה לוועדת הבחירות המרכזית נגד ארגון "זזים" בחשד למעורבות פסולה בבחירות לכנסת ה- 21 תוך כדי הפרה של החוק.

סיורים לחברון, הרצאות של ד"ר מוטי קידר, הרב חיים נבון, בן דרור ימיני ועוד.

ארבעה ארגונים אנטי-ציוניים מקיימים סיור תעמולתי בירושלים, ומקבלים לשם כך תמיכה ממדינה זרה, הפעם זו נורווגיה. שוב פעם מדינה זרה מקדמת אג'נדות זרות שלה דרך מימון ארגוני תעמולה הפועלים בישראל.

מפגן תמיכה בטרור בלב תל אביב: "שחררו את עזה"

"קבוצה של עשרות חיילים במדים בשיעור משפיעה על הדינמיקה הכיתתית […] אני חשבת כאן על הסטודנטים הפלסטינים שלנו"

בסיור מיוחד זה נכיר את המציאות בעיר האבות מקרוב, נסייר בישוב היהודי, ונלמד מי הם האנרכיסטים והפעילים הזרים שבאים לייצר פרובוקציות.

בזמן שהדרום שרוי במתח לאחר לילה של ירי טילים ויום שכלל שיגורי בלוני תבערה, קיימו היום סטודנטים מאוניברסיטת תל אביב הפגנה "למען הזדהות עם עזה", בגלל "התוקפנות הישראלית"

כי לא מובן מאליו, שסטודנטים באמצע מירוץ החיים יעצרו הכל פעם אחר פעם ויתנו את נשמתם בהתנדבות למען חיילים, ניצולי שואה או משפחות שכולות.

הפעם בג"צ בחר להפוך את החלטת ועדת הבחירות המרכזית ולפסול את מועמדותו של ד"ר בן ארי בעוד הם מכשירים את כסיף ורשימת רע"מ-בל"ד האנטי-ציוניים.

עשרות רבות של משתתפים הגיעו לכנס השקת הספר "מדינה בשלטון בג"ץ" של תנועת "אם תרצו".

9 נציגי שירות שונים של חברת 'פנגו' אמרו לאופיר כהן בן ה-22 שהחברה לא מספקת שירותים ביו"ש. ביהמ"ש לא קיבל את גרסת החברה שמדובר בטעות של נציג וקבע פיצוי על סך 10,000 שקלים.

תושבי הצפון? בואו להכיר את חברון!

אירוע אם תרצו בחודש מרץ ברחבי הארץ: הרצאה של ד"ר גיא בכור, השקת ספר על בגץ, הרצאה של ד"ר אבשלום קור, סיורים לחברון ועוד

דו"ח של "אם תרצו" חושף: 61% מהארגונים שעיקר ממונם ממגיע מיישות זרה לא פירטו על התרומות, כמתחייב בחוק • רשם העמותות: נשקול נקיטת צעדים

אחרי חודשים ארוכים בהם "אם תרצו" צילמה בשטח בחברון, חשפה והפריעה לפעילים האנטי-ישראלים והאנטישמים של EAPPI, הם הודיעו אתמול שהם עוזבים את חברון!

סוכנות TIPH שפעלה בחברון ככוח בינלאומי מאז הסכמי אוסלו, הפכה לסוכנות דה לגיטימציה שפועלת בפועל נגד חיילי צה"ל ומדינת ישראל. הלחץ שלנו על הארגון וברמה הציבורית הביא את הבשורה.

אחרי הרצח הנתעב של אורי אנסבכר הי"ד, פעילי "אם תרצו" תלו שלטים הקוראים לעונש מוות ברחבי ירושלים, וכן במלחה סמוך למקום הירצחה של אורי. נמשיך לפעול למען קידום חבילת התרעה, בתוכה גם עונש מוות למחבלים בני עוולה.

בחודשים האחרונים אנחנו מתעדים ומצלמים את הארגון הבזוי הזה TIPH, ארגון "פיקוח ונוכחות בין-לאומית זמנית בחברון" שמשום מה מדינת ישראל ממשיכה לנפק לו אישורים להיכנס לשטח חברון. פתחנו מצלמות והתחלנו לתעד אותם מתעדים ועוקבים אחרי החיילים שלנו ממרחק מטר (הם ממש לא אוהבים את זה וביקשו מהחיילים שנפסיק) ולא נפסיק עד שהם יעזבו את העיר.

עם ישראל דורש לפנות את חאן אל אחמר, המאחז הלא חוקי שממשיך להתרחב בחסות האו"ם והאיחוד האירופאי. כל החלטה אחרת היא מתן רוח גבית להתערבות הזרה של האיחוד האירופאי בענייניה הפנימיים של מדינת ישראל וכן כל עיכוב או החלטה אחרת היא ניצחון לרשות הפלסטינית ולתכנית השלבים של סלאם פיאד לבנייה "פלסטינית" בשטחי C.

לאחר מאבק ממושך ולחצים כנגד ארגוני הדה-לגיטימציה, TIPH ו- EAPPI שהיוו חלק ממערכת הצרת צעדיהם וחניקת הישוב היהודי בחברון, הארגונים הזרים יצאו מהעיר חברון.

אנו מברכים את האוניברסיטה העברית על פרסום הודעתה למען סטודנטים ומרצים המשרתים בצה"ל בסדיר ובמילואים. מעל 50,000 מיילים נשלחו על ידי סטודנטים וכ-2000 מכתבים של חיילי המילואים נשלחו לסגל הבכיר של האוניברסיטה ע"י תומכי אם תרצו.

האזכרה תתקיים ביום ה', כ"ו טבת תשע"ט, 3/1/2019 בשעה 15:00 בהר הרצל, חלקת עולי הגרדום.

לאחר ביטול מינויו של רג'א זעאתרה, וההפגנה מול ביתה של ראש העיר קליש, המאבק ממשיך!

עמית סגל מגיע לבר-אילן! תנועת "אם תרצו" מזמינה אתכם להרצאה האחרונה לסמסטר א' במסגרת "התכנית למחשבה ציונית".

*אנו קוראים לשר החינוך בנט להתערב במיידי בנעשה במוסד ולפעול לפיטורי המרצה האלימה. אסור שאלימות כלפי לובש מדים תעבור בשתיקה.*

יש להמשיך ולקדם את חבילת ההרתעה נגד הטרור ובכך למנוע את הפיגוע הבא

נמשיך להיאבק בתופעות פסולות של הטיה פוליטית צינית ואנטי-ציונית באקדמיה.

אחרי הניצחון בעצם ביטול מינויו ההזוי של תומך חיזבאללה לתפקיד סגן ראש העיר בשכר, אנו רוצים להבהיר שהמאבק ממשיך

הכנס הציוני לזכויות אדם יתקיים השנה ביום שני, 10.12

לפני מספר חודשים החלטנו להתגייס למען קבוצת הכדורגל הצעירה והמדהימה משכונת חפציבה בנתניה. כי אחד הדברים חשובים בציונות הוא ערבות הדדית ועזרה לעולים חדשים.

זוכי פרס זכויות האדם לשנת 2018: סא"ל (מיל.) בועז קוקיא אביו של החייל רון ז"ל וארגון "מצילים ללא גבולות"

הלכה למעשה, נכבשה נקודה אסטרטגית במדינת ישראל על כביש 1 המחבר בין מרכז הארץ לים המלח. כיבוש השטח נעשה לאור יום, ללא שימוש בנשק, אלא באמצעות כלים מדיניים של הרשות הפלסטינית וממשלות אירופה.

מעל ל-30,000 הודעות דוא"ל נשלחו לראש העיר עינת קליש על ההחלטה המזעזעת על מינויו של רג'א זעאתרה לתפקיד סגן ראש העיר בעיר השלישית בגודלה בישראל

חיברנו רשימת דרישות שלדעתנו חובה על נבחרי הציבור היקרים שלנו לחתור לבצע –טרם– פיזור הכנסת.

הכירו את המרצה פרופ' ניר אביאלי מאוניברסיטת בן גוריון, ששלח מכתב עידוד לארגון האקדמי שהחליט להחרים את ישראל.

לאור ההתפתחויות אנו קוראים לבית המשפט לנהוג באחריות ולזרז את תהליך מצוי הדין עם המחבל המתועב

אין להרצאות אנטי-ישראליות, רדיקליות וחד-צדדיות שכאלה מקום באקדמיה בישראל

אין להרצאות אנטי-ישראליות, רדיקליות וחד-צדדיות שכאלה מקום באקדמיה בישראל

נמשיך להיאבק עד ישום חוק הענקת 2 נ"ז לסטודנטים במילואים במלואו.

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו:                        
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל.
זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת.
קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים.
קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה.
קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל.
זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל. זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת. קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים. קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה. קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל. זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
Join Im Tirtzu's Newsletter
Subscribe to stay updated
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Learn more about how Im Tirtzu works to strengthen Zionism and combat delegitimization from within Israel.
Join Im Tirtzu's Newsletter
Subscribe to get regular updates from Im Tirtzu
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Learn more about how Im Tirtzu works to strengthen Zionism and combat delegitimization from within Israel