הקרן החדשה לישראל ומסע הדה-לגיטימציה נגד ישראל

הקרן החדשה לישראל ומסע הדה-לגיטימציה נגד ישראל

הקרן החדשה לישראל

החל מ-1978 ועד היום, העניקה "הקרן החדשה לישראל" למעלה מ-250,00,000$ לכ-850 ארגונים בישראל.

הקרן פועלת בתחומים רבים ובהם: דת, חברה, משפט, חינוך, ממשלה וסביבה.

אתר זה מפרט את פעילותם של בכירים וארגונים הנתמכים על ידי הקרן,  נגד המדיניות של ישראל ושל צה"ל.

 באתר שלפניכם לוקטו עובדות מפעילתם של ארגונים ופעילים מ'הקרן החדשה לישראל' (NIF) וכן מפעילותם של ארגונים בינ"ל ופעיליהם הקוראים לחרם על ישראל ושאינם קשורים ל'קרן החדשה'.

החוברת מבוססת על מידע שהיה גלוי וזמין בעת שבוצע המחקר.

אנו מבהירים, כי על אף המאמצים הרבים שהושקעו בעבודת העריכה, יתכן כי ישנם מקורות נוספים אשר עשויים היו להשפיע על תוצאות המחקר ואשר לא הגיעו לידנו. על מנת שהמידע בחוברת זו יהיה מדוייק, נודה לכל מי שיש בידיו מידע נוסף ויוכל להביאו לידיעתנו. אם ידרשו תיקונים בעקבות מידע שיתקבל, נדאג לעדכן אותם במהירות ולנסות ליידע את מי שנחשף למידע הקודם.

בכל מקרה – המבקש להסתמך על המידע האמור באתר זה עושה זאת על אחריותו בלבד, ובהתאם ל"הערת  אזהרה" זו.

לאתר לחצו כאן
לרכישת החוברת לחצו כאן

אל תסתמו את הפה

אל תסתמו את הפה

הקרן החדשה מנסה מדי פעם לבצע ניסיונות של ספינים בדעת הקהל, ולייצר מצג שווא מעוות של השיח הציבורי בישראל.

כחלק ממהלך ההטעיה היא מנסה לטעון ש"סותמים להם את הפה"
הקרן מבקשת לייצר מניפולציה, ומזלזלת באינטלקט ובשכל הישר.
המניפולציה שמנסה הקרן לייצר היא הצגה שקרית לפיה ישנם גורמים המבקשים לסתום לה ולארגוניה את הפה, בעוד האמת בדיוק הפוכה.

בעקבות הקמפיין של הקרן החדשה לישראל "לא נסתום את הפה" שבו ניסו לעוות את השיח הציבורי וליצור מצג שווא אנטי דמוקרטי כאילו שמישהו מבקש לסתום להם את הפה – תנועת 'אם תרצו' עונה להם: לא לא! אל תסתמו את הפה – אדרבא! שפכו הכל!

האם אנו אלו שברצונם להסתיר התבטאויות אלו מעיני הציבור? או שזהו דווקא רצונה של הקרן? האם אנו מבקשים לסתום פיות? או שסותמי הפיות הם פעילים בארגונים הממומנים ונתמכים על ידי הקרן וקוראים לחרם על ישראל, מפיצים עלילות שווא, ומכפישים את אלו המביאים את האמת לידיעת הציבור?

העם בישראל סולד, ובצדק, מקבוצת מיעוט זניחה, אנטי-ציונית ועתירת משאבים המנסה לקחת מונופול על המילה דמוקרטיה בעודה שמה אותה ללעג. המנסה לקחת מונופול על זכויות האדם, בעודה משרתת, ביודעין או בעקיפין, את האינטרסים של אויבי זכויות האדם. הבשורה החשובה של הקמפיין של הקרן היא שההסתה והתעמולה נגד ישראל אינם אותנטיים. כל הכסף שבעולם לא ישכנע אותנו בעלילות שמופצות נגד ישראל. כולנו יודעים שצה"ל הוא הצבא המוסרי בעולם. כולנו יודעים שאין בסיס לעלילות שאנו מבצעים פשעי מלחמה או שאנו מדינת אפרטהייד. הקרן משלמת, והרבה, לאנשים ולארגונים, על מנת להבאיש את ריחנו בעולם. הדמוקרטיה מעניינת אותם כקליפת השום. אנו, המחנה הציוני, נמשיך להשתמש בחופש הביטוי על מנת לחשוף את אלו הקמים כנגדנו. זו דמוקרטיה.

לאתר הייעודי לחצו כאן

נרדפי הקרן