ביום ראשון ה-10/10/2021 בלילה התפרסמו בתקשורת תמונות של שני אנשי הצוות הרפואי מבית החולים קפלן שהצטלמו עם מחבל חמאס השובת רעב כאילו הוא גיבור. המחבל הוא מוקדאד קוואסמה שנעצר לאחרונה במעצר מנהלי, וגם בעבר ישב במאסרים ומעצרים מנהליים וכאלו שנוהלו לפי ההליך הפלילי. והיה במספר חקירות שב"כ בחשד לתכנון וביצוע פיגועים. כפי שפורסם באתר הקול…

מנצחים בשטח – מצלמים את מי שפועל ומסכן את חיילי צה"ל ומדינת ישראל

הצטרפו אלינו וחתמו על העצומה, נוסח העצומה שיישלח:
"לכבוד שר הביטחון ואלוף הפיקוד: אנו קוראים לכם לממש את סמכותכם ולהורות על נקיטת צעדי אכיפה ומנע כנגד האנרכיסטים מעורבים בהתססת השטח, בדגש על הרחקות מינהליות מהאזור כלפי אותם פעילים…"

הצטרפו אלינו וחתמו על העצומה, נוסח העצומה שיישלח:
"לכבוד שר הביטחון ואלוף הפיקוד: אנו קוראים לכם לממש את סמכותכם ולהורות על נקיטת צעדי אכיפה ומנע כנגד האנרכיסטים מעורבים בהתססת השטח, בדגש על הרחקות מינהליות מהאזור כלפי אותם פעילים.."

הצטרפו אלינו וחתמו על העצומה, נוסח העצומה שיישלח:
"לכבוד שרי הממשלה: אנו קוראים לכם לתמוך בעשר הדרישות.
נכון, האליטה הישנה אשר עדיין שתולה במוקדי הכוח, שלטון הפקידות ושלטון המשפטנים, ובמיוחד חלק נכבד משופטי בית המשפט העליון מצרים לעיתים רבות מאד את החלטותיכם ופועלכם. אנו מבינים זאת, ובכל זאת, אנו מצפים מכם במיוחד כעת, בעודנו נכנסים לישרות האחרונה של הכנסת ה-20, לעשות כל שביכולתכם במטרה לממש את הערכים אשר בשמם נבחרתם לכנסת."

תנועת "אם תרצו" יחד עם מטה המאבק המשותף של המחנה הלאומי, קיימו ביום שלישי (31.12) מפגן מחאה מול בית המשפט העליון בירושלים בעקבות הדיון על אפשרות ראש הממשלה נתניהו להקים ממשלה לאחר הבחירות לכנסת ה-23 בעקבות החשדות נגדו.

מטה המאבק המשותף של המחנה הלאומי הכולל בתוכו עשרות ארגונים קיים בערב יום ב' (30.12) מפגן מחאה ברחבת תיאטרון הבימה בתל אביב בדרישה לעצור את ההפיכה השיפוטית אשר מתקיימת במדינת ישראל.

תנועת "אם תרצו" משיקה מסע ציבורי תחת הכותרת: "מצילים את הדמוקרטיה- מחזירים את האמון במערכת המשפט".

טור מיוחד לכ"ט בנובמבר על מגש הכסף האמיתי בשיבת ציון. מאת שי רוזנגרטן

תנועת "אם תרצו" משיקה מסע ציבורי תחת הכותרת: "מצילים את הדמוקרטיה- מחזירים את האמון במערכת המשפט".

זה הזמן שמסקנות ועידת ארדן שכונסה בעקבות פניית פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות בליווי תנועת "אם תרצו" ייושמו לאלתר.

בחודשים האחרונים אנחנו מתעדים ומצלמים את הארגון הבזוי הזה TIPH, ארגון "פיקוח ונוכחות בין-לאומית זמנית בחברון" שמשום מה מדינת ישראל ממשיכה לנפק לו אישורים להיכנס לשטח חברון. פתחנו מצלמות והתחלנו לתעד אותם מתעדים ועוקבים אחרי החיילים שלנו ממרחק מטר (הם ממש לא אוהבים את זה וביקשו מהחיילים שנפסיק) ולא נפסיק עד שהם יעזבו את העיר.

עם ישראל דורש לפנות את חאן אל אחמר, המאחז הלא חוקי שממשיך להתרחב בחסות האו"ם והאיחוד האירופאי. כל החלטה אחרת היא מתן רוח גבית להתערבות הזרה של האיחוד האירופאי בענייניה הפנימיים של מדינת ישראל וכן כל עיכוב או החלטה אחרת היא ניצחון לרשות הפלסטינית ולתכנית השלבים של סלאם פיאד לבנייה "פלסטינית" בשטחי C.

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו: