תקנון תחרות סיפור קצר  אם תרצו תש"ף

 1. נושא התחרות הוא סיפור ציוני על ירושלים.
 2. על הסיפורים להיות כתובים בשפה העברית בלבד (מותר לשזור מילים או ביטויים משפות אחרות, אך על עיקר הסיפור להיות בשפה העברית).
 3. אורך הסיפורים: עד 2,000 מילה על פי ספירת המילים של מעבד התמלילים וורד.
 4. התחרות מוגבלת לסיפורים מקוריים שטרם פורסמו, להוציא כאלה שהשתתפו בתחרות זו בשנים קודמות אך לא זכו.
 5. נא להקפיד לפני ההגשה על תקינות הסגנון והפיסוק.
 6. משתתף יכול לשלוח עד 2 סיפורים.
 7. את הסיפורים יש לשלוח בדוא"ל לכתובת- tamir@imti.org.il

בגוף המכתב יש לציין את שם הסיפור ואת פרטי המחבר: שם מלא, גיל, ומספר טלפון. מי שמעוניין להשאר בעילום שם נא לציין זאת בגוף המכתב.

 1. את הסיפור יש לצרף בקובץ וורד או pdf בלבד. בקובץ עצמו אין לציין את שם המחבר.
 2. הנהלת התחרות תבדוק אם הסיפור עומד בקריטריונים של התחרות. כותבו של סיפור שלא יעמוד בקריטריונים יקבל התראה ויוכל לשלוח את הסיפור מחדש או לשלוח סיפור אחר במקומו, כל עוד לא חלף המועד האחרון למשלוח הסיפורים.
 3. תנועת "אם תרצו" שומרת לעצמה את הזכות לפסול את הסיפור ככל שהוא ייראה בעיניה כלא ראוי, לא  מתאים לזיהוי של התנועה כגוף הדוגל בערכי הציונות של מדינת ישראל וכיו"ב.
 4. ניתן להגיש סיפורים עד סוף יום 3.5.20 בשעה 23:59.
 5. שיטת השיפוט תיקבע על ידי הנהלת התחרות. כל החלטות חבר השופטים הנן סופיות ואינן ניתנות לערעור.
 6. "אם תרצו" רשאית להפסיק ו/או לבטל את התחרות ו/או לשנות את תנאיה לרבות שינויים סבירים בתקנון זה, מכל סיבה שהוא, על פי שיקול דעתה הבלעדי.
 7. השופטים יעריכו את הסיפורים על סמך תוכנם בלבד ולא יידעו את זהות מחבריהם.
 8. הנהלת תנועת "אם תרצו" רשאית לפעול לפרסום הסיפורים בחוברת אשר תאגד את הסיפורים הנבחרים, בלי צורך במתן תמורה נוספת.
 9. תקנון התחרות מחייב כפי שהוא מופיע בכל זמן נתון באתרי ודפי הפייסבוק של הנהלת התחרות. הנהלת התחרות שומרת לעצמה את הזכות לשנות, להרחיב, לבטל את כולו או מקצתו בכפוף לשיקול דעת הנהלת התחרות בלבד. על משתתף בתחרות להכנס מפעם לפעם, כדי לבדוק אם נערכו שינויים בתקנון.
 10. לא תהא כל אחריות ל"אם תרצו" במידה ולא ניתן יהיה ליצור קשר עם הזוכה מכל סיבה – פרטי הקשר אינם ו/או במידה שהפרטים שנמסרו על ידי הזוכה אינם נכונים ו/או אינם מדויקים ו/או לא אפשרו מסירת הפרס.
 11. קבלת הפרס מותנת בנוכחות באירוע יום ירושלים או אירוע בשידור "לייב" או כל אירוע ייעודי אחר של תנועת "אם תרצו", ככל שהנחיות משרד הבריאות ביחס לווירוס הקורונה תרשינה זאת.
 12. מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, אי עמידה באחד מהתנאים בתקנון זה עלולה לעכב ו/או לבטל את מסירת הפרס.
 13. אחריות המשתתף להקפיד על כך שהסיפור ששלח אינו מכיל תכנים לא ראויים, גסים, משמיצים, מגונים או הפוגעים בפרטיותו של אדם ובשמו הטוב. בנוסף, אין לשלוח סיפור שיש בו באופן גלוי או סמוי פרסום או הצעה למכור או לקנות מוצרים כלשהם. המשתתף מאשר כי בסיפור שהוא שולח במסגרת התחרות אין משום הפרת כל דין, לרבות זכויות יוצרים, הזכות לפרטיות, חוק איסור לשון הרע וחוק העונשין.
 14. בשליחת הסיפור מצהיר ומאשר המשתתף כי הוא בעל כל הזכויות בסיפור וכי הוא מאשר שהסיפור ישתתף בתחרות ונותן את הסכמתו המלאה לפרסום הסיפור שהועלה על ידו על ידי "אם תרצו" בכל פלטפורמה שהיא, ללא הגבלת זמן או מקום ובמסגרת כל פרויקט אחר של "אם תרצו" וזאת ללא כל תמורה.

 

 1. הפרסים לזוכים:
  1. מקום ראשון – תמונה יוקרתית של הצלם שרון גבאי שלקחה חלק בתערוכה בינלאומית לציון איחוד ירושלים + מנוי זהב לספריית הוצאת 'שיבולת' + מארז חמישיית ספרי טוביה טננבום בהוצאת סלע מאיר + 500 ₪ להשתתפות בסדנאות הפורום לחברה האזרחית
  2. מקום שני – מנוי שנתי לגיליון כתב העת 'יהי' מבית אורי צבי+ מארז חמישיית ספרי טוביה טננבום בהוצאת סלע מאיר +  500₪ להשתתפות בסדנאות הפורום לחברה האזרחית
  3. מקום שלישי – מארז חמישיית ספרי טוביה טננבום בהוצאת סלע מאיר
 2. בשליחת סיפור לתחרות מביע המחבר הסכמה מלאה לתקנון זה, על כל סעיפיו.

 ssctimti

בתאריך 21.5.20, בצמוד ליום שחרור ירושלים בכ"ח אייר, יוכרזו הזוכים בתחרות לשנת תש"ף באירוע יום ירושלים של תנועת "אם תרצו" (או כל אירוע פיזי או דיגיטלי חלופי שיאפשר זאת). לזוכים תועבר הודעה יום קודם לכן.קבלת הפרס מותנת בנוכחות באירוע כאמור של תנועת "אם תרצו".
תנועת "אם תרצו" שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תאריכי שלבי התחרות.

 

שלבי התחרותשלב הראשון – 12.4.20-3.5.20

הציבור יוזמן להגיש יצירות ספרותיות עבריות וציוניות, באורך שלא יעלה על 2000 מילים.

שלב שני – 4.5.20-20.5.20

צוות השופטים יבחר את הסיפור הנבחר שלו, ובתום התקופה ניידע את הזוכה על זכייתו.

לפרטים נוספים: טמיר ברעם – tamir@imti.org.il

את הסיפורים יש לשלוח למייל – tamir@imti.org.il

 

כתוב הערה:

*

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו:                        
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל.
זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת.
קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים.
קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה.
קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל.
זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל. זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת. קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים. קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה. קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל. זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
Join Im Tirtzu's Newsletter
Subscribe to stay updated
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Learn more about how Im Tirtzu works to strengthen Zionism and combat delegitimization from within Israel.
Join Im Tirtzu's Newsletter
Subscribe to get regular updates from Im Tirtzu
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Learn more about how Im Tirtzu works to strengthen Zionism and combat delegitimization from within Israel
Donate a Tree in Judea & Samaria on This Tu B’shvat!
Help strengthen Israel by donating a tree (or several!) to be planted on this Tu B’Shvat, February 10th, 2020, in Judea & Samaria.