לאחר שנפתחה חקירה נגד עמותת "אל אקצא" של התנועה האיסלאמית בעקבות תלונה שהגשנו יחד עם "לך ירושלים", הגשנו תלונות נוספות נגד בכירי רע"ם, התנועה האיסלאמית והעמותות שלהן.
1. הגשנו תלונה נגד עלא אלדין ג'בארין, מספר 6 ברע"ם שפרסם סרטון המביע תמיכה בירי הרקטות מעזה על ישראל והכריז כי "אין לנו פתרון מלבד ניצחון או מות קדושים". הסרטון פורסם ב-2018 מספר ימים לאחר ששוגרו כ-200 רקטות לעבר ישראל.
2. גם נגד אנהאר חיג'אזי שהיא היועצת של מנסור עבאס הגשנו תלונה, על ההתססה שלה ברשתות החברתיות. כך יומיים לפני שומר החומות פרסמה בפייסבוק קריקטורה של נער ערבי במדרגות הר הבית מיידה אבן וכתבה "ויהרוג דוד את גוליית". ב 12/5/2021 פרסמה תמונות אש ולהבות בין מעזה, בין משכונת שמעון הצדיק ובין מטמרה, שם התרחש אחד ממקרי האלימות האכזריים במהלך הפרעות, וכתבה "שמור את שייח' ג'ראח".
3. נגד יועצו הבכיר של מנסור עבאס, ודמות חזקה ברע"ם בפני עצמו איבראהים חיג'אזי גם הוגשה תלונה. לאחר מבצע צוק איתן פרסם כרזה המצדדת בחמאס ומסיתה לאלימות כנגד ישראל.
4. תלונה נוספת הוגשה על יזיד ג'אבר ממובילי הקורס בו השתתפה עו"ד ליניר אבו הזאז העוזרת של יו"ר ועדת החוץ והביטחון רם בן ברק. בימי הפרעות הביע ג'אבר תמיכה בפייסבוק של ביידוי אבנים על שוטרים בהר הבית ופרסם קריקטורה של מחבלים שכובשים את ירושלים.
לא נרפה מהמאבק נגד המסיתים והתומכים בטרור. זוהי שעת מבחן לרשויות החוק. אי אפשר להתעלם ממסכת העדויות הנערמת סביב מפלגת רע"ם, התנועה האיסלאמית ועמותת אל אקצא. הגיע הזמן לחקור לעומק את ולהשית עונשים מרתיעים כדי לעצור את חממת ההסתה במפלגה ובארגוניה.
כתוב הערה:

*

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו: