תפריט פתיחה / סגירה
הציונות הלכה לאיבוד – אם תרצו הינה תנועה שרוצה להחזיר את הציונות למרכז. לדבר עברית, להניף את הדגל, לשיר את ההמנון, להסתובב כחול לבן בירושלים, בלי בושה. לדעת ולהרגיש שארץ ישראל היא הבית שלנו. המהפכה הציונית השניה, מחזירים את הציונות למרכז!
  
donate-us
facebook

בתאריך 15/12/2015 נכח אוהד גרייבסקי בדיון של וועדת הפנים בנושא החשש מאובדן ונטישת עסקים ועוסקים את הרובע היהודי בירושלים.

הדיון זומן על ידי ח"כ מיקי לוי (יש עתיד) נוהל ידי ח"כ יואב בן צור (ש"ס), ונחכו בו ח"כ רחל עזריה (כולנו), ונציגים מעיריית ירושלים, וועד הסוחרים של העיר העתיקה, המשרד לירושלים ונציגים של משטרת ישראל.

מהדיון עולה תמונה מאוד קשה בכל הנושא של הרובע היהודי בירושלים. בעיות קשות הושמעו בכל הקשור לתעבורה ברובע, בעיות בטיחות (כמו המון בורות שלא טיפלו בהם), חוסר אכיפה בכל מה שקשור לדוחות חנייה ולמי שמותר לחנות באזור הרובע היהודי (יש יותר תווי חנייה מאשר תושבים ), חוסר אכיפה של השוטרים המקומיים, ותלונות רבות של וועד הסוחרים.

מהדיון עולה שיש המון גופים עם סמכויות לתת שירות ולטפל בבעיות של הרובע היהודי, אך אין תיאום בין הגופים. בנוסף לכך, יש תלונות רבות לעיריית ירושלים ולניר ברקת על חוסר התיאום בכל הקשור לרובע היהודי, ולכך שלא נשלח לדיו הזה נציג בכיר מטעמם.

הוחלט על דיון נוסף בנושא, וסוכם לנסות להביא את ניר ברקת ומנכ"ל העירייה לדיון הבא.

המסקנה אשר עולה מהדיון היא שחייב להיות גוף שיתאם בין כל הגופים שאמורים לטפל ברובע היהודי, ושיהיה סנכרון בין כל הגופים האלו.

אני נוטה להסכים עם מסקנות הוועדה והדיון.

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו:                        
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל.
זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת.
קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים.
קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה.
קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל.
זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל. זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת. קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים. קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה. קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל. זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
Join the Im Tirtzu Newsletter
Subscribe below to get updates
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Sign up now and you’ll learn more about
Im Tirtzu activities all around israel
Fighting BDS from Within
How to strengthen Israel
Conventions and Intellectual Programs
How to support minorities serving in the IDF
Join the Im Tirtzu Newsletter
Subscribe below to get regular updates from Im Tirtzu
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Sign up now and you’ll learn more about:
Im Tirtzu activities all around Israel,
Fighting BDS From Within,
How To Strengthen Israel,
Conventions And Intellectual Programs,
How To Support Minorities Serving In The IDF