סוף-סוף לאחר שבועות של המתנה אנחנו שמחים לבשר שבעקבות תלונה שהגשנו למשטרה על בסיס מידע שחשף אגף המחקר בשפה הערבית של אם תרצו והארגון המדהים לך ירושלים, נפתחה חקירת משטרה נגד עמותת אל אקצא של התנועה האסלאמית!!!
לאחר הגשת התלונה למשטרה, פנתה ח"כ אורית סטרוק לשר לבטחון הפנים עמר בר לב שאישר בפני חה"כ סטרוק על פתיחת החקירה נגד עמותת אל אקצא בחשד לגיוס תרומות למימון קנסות על בנייה בלתי חוקית.
בחודשים האחרונים חשפו ארגון לך ירושלים ואגף המחקר בערבית של תנועת 'אם תרצו' כי עמותת 'אל אקצא לפיתוח נכסי ההקדש האסלאמי' מנהלת קמפיין לגיוס תרומות למימון קנסות של עברייני בנייה.
בפוסט שפִרסם בחודש יוני השייח' ספואת פריג', מקורבו של מנסור עבאס יו"ר רע"מ וסגן יו"ר הפלג הדרומי של התנועה האסלאמית, נכתב כי יש צורך "לתרום לכיסוי הקנס הכספי שהטיל בית המשפט הישראלי… כדי למנוע עקירה של ארבע משפחות מירושלים", והוסיף קריאה להיות "שותף ליציבות של אחיך הירושלמים בבתיהם ותחזק את איתנותם".
בתחילת חודש אוגוסט הודיעה העמותה באופן פומבי על גיוס ראשוני של 50 אלף שקלים שכבר הועברו לאותם עברייני בנייה כדי שישלמו את הקנסות, אך מדובר רק בקצה הקרחון.
כיום כולם יודעים (בעקבות הקמפיין החשוב מאד של הארגון המדהים עד כאן ו- פורום בוחרים בחיים של המשפחות השכולות) עד כמה ראשי העמותות של התנועה האסלאמית מקורבים למחבלים מארגון הטרור חמאס ולכן ברור לנו שכיום כולם מבינים עד כמה חשובה פתיחת החקירה הזו!
תודה רבה לכל המעורבים ובמיוחד בעניין הזה לח"כ אורית סטרוק שדחפה את הנושא אצל השר לבטחון פנים, וכן לשר עצמו.
נעדכן בהמשך!
כתוב הערה:

*

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו: