תפריט פתיחה / סגירה
הציונות הלכה לאיבוד – אם תרצו הינה תנועה שרוצה להחזיר את הציונות למרכז. לדבר עברית, להניף את הדגל, לשיר את ההמנון, להסתובב כחול לבן בירושלים, בלי בושה. לדעת ולהרגיש שארץ ישראל היא הבית שלנו. המהפכה הציונית השניה, מחזירים את הציונות למרכז!
  
donate-us
facebook

בשנים האחרונות התרגלנו לארגונים אנטי ציוניים אשר פועלים להחלשת מדינת ישראל וצביונה היהודי, לעירעור ביטחון המדינה והלכידות בה ולעידוד תפיסות אנטי ציוניות. לאחרונה יצא ארגון "הטלוויזיה החברתית" הממומן על ידי מדינות זרות והקרן החדשה לישראל בקמפיין ממומן בפייסבוק המעודד צעירים לפני גיוס לסרב לשירות בצה"ל.

בסרטון, אשר מקודם במימון מטעם הארגון כחומר שיווקי בפייסבוק, נראית מועמדת לגיוס אשר מעידה כי "חלמתי להיות טייסת ואז אחרי צוק איתן התחלתי לקרוא דברים ולחשוב שיש גם נרטיבים אחרים, לא רק הסיפור שלנו… אחד הדברים שהקלו עליי את הסירוב היה שנכנסתי לפרסומים של ארגון 'מסרבות'(ארגון הקורא לסרבנות גיוס) וראיתי שיש עוד כמוני". בנאום הארוך (כ5 דקות) מוסיפה הצעירה עוד "אני לא מוכנה לקחת חלק במערכת שמאמינה באלימות" ומסיימת כאשר היא מכריזה בגאווה על כוונתה לסרב להתגייס ביום הגיוס שלה. למען הסר ספק, לא מדובר כאן על סרבנות לפקודה ספציפית שאולי כן ואולי לא חוקית אלא בעידוד לסרבנות כוללת מהצבא – דבר המנוגד לחוק הישראלי.

המסע של 'הטלוויזיה החברתית', אחד מהארגונים המרכזיים בקואליציית ארגוני השמאל הקיצוני לצד ארגונים שתולים כמו 'בצלם', 'שוברים שתיקה', 'עדאלה' ואחרים, ארגון המקבל קרוב ל50% מהמימון שלו ממדינות זרות באופן עקיף וישיר, הוא חלק מהמסע הכולל של תאגיד ארגוני השמאל הקיצוני להחלשת החברה הישראלית והרוח הציונית. רק לאחרונה נחשף כי עמותת 'בלדנא' הפועלת, שלא במפתיע, באמצעות מקורות מימון דומים מאוד לאלו של 'הטלוויזיה החברתית', פועלת לעידוד סרבנות בקרב ערבים נוצרים ומוסלמים שמעוניינים להתשלב בשירות הלאומי והצבאי ולהשתלב בחברה ואפילו במגזר הדרוזי שכידוע משרת תחת חוק שירות חובה. אלו מצטרפים כלחץ מתמיד להתנכלויות ולהסתה שחווים חלק מהצעירים בני המיעוטים שבוחרים להתגייס ולהשתלב.

'הטלוויזיה החברתית' תומכת בתנועת הBDS  ופועלת כפלטפורמה להכפשת ישראל על ידי האשמתה ב"אפרטהייד", "גזענות", "כיבוש", "אפליה" ועידוד שקר ה"נכבה". המועצה הציבורית של הארגון מורכבת מכמה מהדמויות המוכרות מהשמאל הקיצוני וביניהם את הפרופסור האנטי-ציוני נעם חומסקי; עו"ד מיכאל ספרד המייצג מספר ארגונים שתולים; נשיאת הקרן לישראל חדשה לשעבר, נעמי חזן; ודלית באום, מייסדת קמפיין עידוד החרם "מי מרוויח מהכיבוש?".

מתן פלג מנכ"ל תנועת אם תרצו אמר: הקמפיין לעידוד הסרבנות הוא דבר בזוי של ארגון ממשפחת הקרן לישראל חדשה. הקרן החדשה היא ארגון פוליטי אמריקאי שמייצג את אג'נדת השמאל הקיצוני והפוסט ציוני המובהק ביותר. הקרן היא הגוף הפוליטי הזר הגדול ביותר בישראל שהשפעתו הפוליטית בענייניה הפנימיים של ישראל כל כך שיטתית ונחושה. מתוך כך, אין להתפלא שהקרן, המהווה בין היתר גם אכסניה פעילה ומתמרצת לארגוני הדה-לגיטימציה הקשים ביותר נגד ישראל כמו בצלם ושוברים שתיקה, היא זו העומדת מאחורי הארגון השתול "הטלווזיה החברתית".

מעודדים סרבנות. מתוך דף הפייסבוק של 'הטלוויזיה החברתית'.

111

למעלה מ40% מימון ממדינות זרות. צילום מתוך אתר ngo-monitor.

222

כתוב הערה:

*

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.

© manta web 2015 | בונים חברה ציונית - אם תרצו
עקבו אחרינו:                        
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmFtcDtjb250cm9scz0wJmFtcDtzaG93aW5mbz0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל.
זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת.
קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים.
קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה.
קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל.
זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
הצטרפו עוד היום לעשייה ציונית
למה להצטרף לרשימת התפוצה?
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL01ZWldDdzBNWTBRP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
אם תרצו היא התנועה הציונית הגדולה בישראל. זה המקום לעשייה ציונית לא מתפשרת. קבלו עדכונים על כנסים, הרצאות וסיורים ייחודים. קבלו עדכונים ראשונים על דוחות וניירות עמדה. קבלו ראשונים מידע על הפגנות תמיכה בישראל. זו הזדמנות שלכם להתנדב למען הציונות!
Join the Im Tirtzu Newsletter
Subscribe below to get updates
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Sign up now and you’ll learn more about
Im Tirtzu activities all around israel
Fighting BDS from Within
How to strengthen Israel
Conventions and Intellectual Programs
How to support minorities serving in the IDF
Join the Im Tirtzu Newsletter
Subscribe below to get regular updates from Im Tirtzu
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL08xUWNDRUZBd3FFP3JlbD0wJmNvbnRyb2xzPTAmc2hvd2luZm89MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Sign up now and you’ll learn more about:
Im Tirtzu activities all around Israel,
Fighting BDS From Within,
How To Strengthen Israel,
Conventions And Intellectual Programs,
How To Support Minorities Serving In The IDF